Про жіноче відверто та з гумором!
Цікаво

Світлий гороскоп: Хто ваш ангел-охоронець за знаком Зодіаку?

Настала черга відкрити світлу сторону зодіакального кола. Адже у кожного його знаку є свій ангел-охоронець, який допомагає своїм підопічним. Якщо ви ще з ним не знайомі, то пропонуємо це виправити. То який же у вас ангел-хранитель за знаком Зодіаку? Відповідь шукайте нижче.

Овен – ангел-хранитель Бакарі

Він надає підтримку Овнам в усіх справах, наділяє їх потужним зарядом життєвої енергії, а також допомагає зберігати оптимізм. Також Бакарі оберігає не тільки самих Овнів, але і їхніх дітей. До нього слід звертатися, щоб заспокоїтися і приборкати в собі шквал емоцій.

Телець – ангел-хранитель Аматиїл

Аматиїл допомагає Тельцям знайти свій істинний шлях, наповнитися світлом і надією. З його підтримкою представники цього знаку швидше і легше досягають поставлених цілей і не бояться змін. До нього зазвичай звертаються, щоб знайти своє призначення в житті.

Близнюки – ангел-хранитель Бахрам

Цей ангел-переможець рятує Близнюків від песимістичних думок і депресивного стану, полегшує їм життя. Він також допомагає своїм підопічним продовжувати виконувати свої зобов’язання в будь-яких обставинах.

Рак – ангел-хранитель Діна

Діна допомагає Ракам залишатися відкритими і не замикатися в собі. Також цей ангел-хранитель мотивує представників даного знаку вчитися і розширювати свій кругозір. До нього варто звертатися за допомогою, щоб досягти певних висот у житті.

Лев – ангел-хранитель Аквариїл

Під заступництвом цього ангела-хранителя Леви прагнуть до духовного розвитку. Саме заручившись його підтримкою, представники даного знаку здатні зрозуміти навколишній світ і закони світобудови, а також стати більш великодушними.

Діва – ангел-хранитель Кадмиїл

Кадмиїл загартовує характер Дів, допомагає їм бути мудрими і надійними. Звернувшись до нього за допомогою, варто прислухатися до своєї інтуїції. Тому що саме через неї Кадмиїл дає Дівам свої підказки і направляє їх по життю.

Терези – ангел-хранитель Барчиїл

Ангел заходи Барчиїл допомагає Терезам завжди перебувати в гармонії і балансі. Він дарує своїм підопічним внутрішню силу і співчуття, красу душі і тіла. До Барчиїлу зазвичай звертаються за допомогою в складних життєвих ситуаціях.

Скорпіон – ангел-хранитель Гавриїл

Це один з найбільш могутніх ангелів-хранителів. Під його заступництвом Скорпіонам не страшні ніякі перешкоди. Адже він допомагає здійснювати мрії, досягати мети і змінювати своє життя на краще.

Стрілець – ангел-хранитель Адначиїл

Адначиїл благоволить мандрівникам. Тому до нього краще звертатися перед поїздкою. Він дарує своїм підопічним почуття свободи і сміливість. Особливо він любить наполегливих Стрільців, допомагає їм досягти успіху.

Козеріг – ангел-хранитель Камбиїл

Завдяки заступництву Камбиїла Козероги стають надійними, цілеспрямованими і вірними. Також цей ангел-хранитель благоволить авантюрним натурам і любителям гострих відчуттів.


Водолій – ангел-хранитель Катетіл


Наступний ангел-хранитель по знаку Зодіаку – Катетіл. Він вчить Водоліїв цінувати любов і дружбу, дарує їм проникливість, надає підтримку в навчанні і науці.

Риби – ангел-хранитель Егалмііл

Цей ангел допомагає Рибам досягти успіху в кар’єрі і на любовному фронті. З підтримкою Егалмііла представники даного знаку відчувають впевненість в собі і своїй чарівності.

Джерело

 

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Світлий гороскоп: Хто ваш ангел-охоронець за знаком Зодіаку?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: