Про жіноче відверто та з гумором!
Думки

Коли хтось говорить, що більше вас не любить, просто рухайтеся далі

Поважайте себе. Не звинувачуйте себе. Просто відпустіть.

Ви відчуваєте, ніби весь ваш світ розбився на дрібні шматочки лише за одну мить. Все, що ви будували і за що боролися, згоріло дотла. Не залишилося нічого, крім попелу.

Розставання заподіює сильний біль, особливо якщо ви були впевнені, що почуття у відносинах взаємні, що ви будете жити довго і щасливо … Ніщо не ранить так безжально, як усвідомлення того факту, що ви не та людина, яка потрібна тому, кого ви любите.

Якщо з вами вирішили розійтись, і буквально стерти всі спогади про вас з пам’яті, що ж, людина має на це право. Не дозволяйте розставанню дати вам привід засумніватися у власних можливостях.

Поважайте себе. Цієї поваги повинно бути достатньо для того, щоб ви продовжували жити власним життям. Скажіть все, що хочете сказати, але не намагайтеся втримати людину всіма мислимими і немислимими способами. Не намагайтеся привернути увагу, і не озирайтеся назад. Не дозволяйте образі і розчаруванню оселитися в серці і зруйнувати вашу особистість. Так, вам жахливо боляче, але це всього лише закінчення одного розділу життєвої книги, до фіналу якої ще дуже далеко.

Не звинувачуйте себе. Не намагайтеся переконати себе в тому, що тільки ви у всьому винні. Замість цього, спробуйте зрозуміти свою, тепер вже колишню кохану людину. Усвідомте, що причина зовсім не в вас, або не лише у вас.

Якщо вам кажуть, що більше не люблять, не шукайте прихований підтекст. Справа зовсім не в тому, що вас неможливо любити, або що ви недостатньо гарні. Просто одні з дверей у вашому житті закрилися. Просто звільнився простір для тисячі інших можливостей.

Коли кохана людина говорить, що не може бути з вами, це боляче. Але знайдіть в собі сміливість відпустити її.

Любіть себе. Любіть себе настільки сильно, щоб не принижуватися перед людиною, яка вирішила піти своєю дорогою. Ваше серце розбите. Ваша гордість забилася десь в кутку … Але заради себе, наберіться сміливості і поставте крапку.

Будьте сильні. Не дозволяйте піддатися спокусі і спробувати двічі ввійти в одну й ту ж річку. Не дозволяйте своїй тимчасової слабкості та вразливості перемогти. Зараз вам занадто боляче для того, щоб об’єктивно дивитися на речі. Просто відпустіть.

Не дозволяйте чіплятися за те, що не може бути вашим. Не витрачайте сили даремно. Не принижуйтеся. Якби цим відносинам судилося бути, ви б зараз не заливали подушку сльозами на самоті.

Будь ласка, не дозволяйте цій розлуці знищити все найкраще у вас. Ви не знаєте, що життя для вас підготувало далі.

Позбавтеся від усього, що нагадує вам про цю людину і завдає болю. Зверніть увагу на себе і своє життя. Не витрачайте свій дорогоцінний час і сили на людей, які більше цього не заслуговують.

Не витрачайте своє життя на те, щоб відновити стосунки, які все одно розпадуться. Ви можете плакати. Можете дивуватися тому, наскільки холодними і байдужими бувають люди. Ви можете на все горло кричати про те, як вам боляче. Ви можете сумувати. Але прийміть те, що далі ви з людиною підете різними дорогами.

Відпустіть і продовжуйте жити своїм життям. Зараз боляче, і ви не бажаєте чути правду, але з часом ви зрозумієте, що це розставання було насправді подарунком долі. Зовсім скоро ви усвідомите, що сильніші, ніж думали. Зрозумієте, що попереду вас чекає багато прекрасного.

Коли вам говорять, що ви не є коханням всього життя, це дуже боляче. Але просто рухайтеся далі. У вас є всього одне життя. Не витрачайте його даремно.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Коли хтось говорить, що більше вас не любить, просто рухайтеся далі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: