Про жіноче відверто та з гумором!
Цікаво

Як загадати бажання на Новий рік так, щоб воно здійснилося: 5 простих порад від психолога

Новий рік багато хто з нас загадують бажання, сподіваючись, що магічна сила цього дня допоможе їм здійснитися. Психолог Карина Матковська розповіла, як зробити так, щоб ваші бажання втілилися в реальність.

Є кілька способів правильно загадати бажання, які допоможуть втілити його в життя. По-перше, потрібно загадати бажання, заради якого ти готова працювати. По-друге, бажай тільки для себе. По-третє, уникай частки “не”.

1. Підготуй список заздалегідь

Щоб бажання збулося, потрібна чітка картинка і повна візуалізація того, що має статися. Сядь, включи приємну музику, зроби кілька глибоких вдихів. А тепер напиши те, що по-справжньому бажаєш.

2. Оціни список з точки зору конкретики

Щоб бажання обов’язково збулося воно повинно бути чітким. Не варто писати “багато грошей”, краще визнач, яку суму ти хочеш заробити за рік.

3. Визнач, що буде найкращим результатом

Якщо хочеш щось купити, напиши конкретну марку, ціну і розмір. Хочеш просунутися у вивченні мови? Напиши, що буде показником знання.

4. Оціни досяжність

Не варто думати, що не можна будувати грандіозні плани, просто потрібно розуміти, що для їх реалізації у вас повинно бути багато енергії. Головне, це розуміти, наскільки реальне виконання цієї мети за рік.

5. Визнач терміни

Визначте терміни, у які хочеш отримати задумане. Загадуй саме те, що зможеш виконати за рік. Якщо у тебе масштабна ціль, можеш розбити її на декілька невеликих.

Головне – це йти до своєї мети і вірити у її виконання, тоді Всесвіт стане на твою сторону. Якщо мрієш щось зробити просто почни і не думай про провал. Саме в цьому криється магія.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Як загадати бажання на Новий рік так, щоб воно здійснилося: 5 простих порад від психолога

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: