Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Чоловіки, зрозумійте: жінка може піти, навіть якщо сильно кохає вас!

Жінки йдуть від чоловіків, яких люблять. Наважуються лише деякі, а ті, хто наважуються, ще довго носять рану на серці. Це важко. Але жінки йдуть. Ідуть навіть від тих чоловіків, з якими є діти, спільний дім, прожиті роки. Люблять всім серцем, але йдуть.

Ідуть найкращі жінки. Решта терплять, тягнуть, чекають. Кращі не терплять. Вони збирають всю свою волю, всю любов і закривають за собою двері.

Сімейний психолог Джастіс Шанфарбер вважає, що головна причина, через яку йдуть жінки, коли чоловік йде перший, в себе, тобто відсутній в стосунках: “Він працює, грає в гольф, геймить, дивиться телевізор, рибалить … список довгий. Вони не погані чоловіки. Вони хороші. Вони гарні батьки.

Кожен з них забезпечує сім’ю. Вони добрі, привітні, але вони сприймають свою дружину, як належне, вони відсутні. “

І тоді жінки йдуть. І правильно роблять.

Я розумію чоловіків. Сам такий. Наше завдання: завоювати жінку, поки вона не твоя, захопити її, виманити, відбити. Ми не палкі коханці, ми рейдери. Метою захоплення є почути жадане “так”, посадити в будинку, окільцювати. Що робити з жінкою далі, нас не вчили, і ми втрачаємо до неї інтерес. Здобич вполювали, тепер можна повернутися до своїх справ.

Та й куди вона дінеться? Слабка – нікуди. Але чи потрібна тобі слабка? Ти сам перший від слабкої втечеш. А сильна дінеться. Переступить страх і гордість і піде. Тому що вона не трофей і не власність. Тому що заслуговує більшого.

А якщо я хочу, щоб вона залишилася? Якщо я не можу більше ні підкупити її, ні налякати, ні засоромити. Що я можу зробити, якщо вона йде?

Джастіс написав маніфест для чоловіків, які хочуть навчитися бути з жінкою. Не отримати її, а бути з нею в тут і зараз. Жити щасливо на віки вічні. Маніфест такий прекрасний, що я залишу його тут майже повністю:

“Твоя дружина не твоя власність. Вона не повинна тобі віддати свою душу. Ти повинен її заслужити. З кожним днем, від моменту до моменту. Ти можеш заслужити її в першу чергу своєю присутністю, своєю життєвою силою. Вона повинна її відчувати, твою пристрасть. Ти сам відчуваєш її? Можеш її показати? Ні, не пристрасть до неї або до сексу. Пристрасть до життя. Це найкраще в тобі, як в чоловікові.

Почуй свою дружину. Коли ти дивишся на неї, як глибоко ти її бачиш? Подивися ще раз, глибше. Злови її погляд і затримайся на ньому довше, ніж зазвичай, ніж комфортно. Скажи: “Я дивлюся в тебе. Я хочу побачити твою глибину. Мені цікаво, хто ти. Після всіх цих років, я як і раніше хочу знати тебе. “

Доторкнися до неї всією своєю увагою. Перш ніж ти торкнешся її рукою, зауваж відчуття в руці. Що відбувається в тілі? Відзнач найтонші почуття. Розкажи їй про них. Але ти зайнятий, часу немає. Як щодо п’яти хвилин в день? Пообіцяєш собі? П’ять хвилин бути повністю з жінкою, з якою ти ділиш своє життя. Бути повністю відкритим – чути і бачити безоціночно, без осуду. Можу посперечатися: як тільки ти спробуєш це, ти не захочеш зупинятися.”

Любити ще не означає бути з людиною  тут і зараз. Жінки йдуть від тих, кого люблять, але не підуть від тих, хто навчився з ними бути.

За матеріалами

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Чоловіки, зрозумійте: жінка може піти, навіть якщо сильно кохає вас!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: