Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo

Є тільки одна причина, по якій чоловік може піти від вас


Люди не руйнують те, що люблять. Але зізнатися собі в цьому важко і боляче …


Скажу вам те, що буде важко почути і ще складніше прийняти. Не збираюся давати вам поради, як повернути колишнього хлопця, але розповім, чому чоловіки йдуть? і чому вам не варто витрачати свій час і енергію на роздуми про те, чому він вас кинув.

 


Правда в тому, що якщо чоловік вас відпустив, значить він вас просто не любив.

Не приймайте пристрасть за кохання. «Тваринний магнетизм” не дорівнює любові.

Ми, жінки, часто схильні приймати таку поведінку за прояв любові, а не пристрасті. Хтивість, скажете ви, це для інтрижок на одну ніч, а не для хлопця, який не може і дня без вас провести?

А ось і ні.

Я була шалено і безповоротно закохана в свого колишнього хлопця. (Назвемо його … Женя).

Коли Женя порвав зі мною, я зламалася. Перетворилася в божевільну колишню дівчину, хоча раніше навіть і подумати не могла, що взагалі здатна так себе вести.

Я ж не така. Я сильна і незалежна. Але … я перетворилася в дурну дівчинку, яка чіпляється за кожне його повідомлення і дає нам нескінченні шанси. Я робила для нього те, що, напевно, ніхто б інший не зробив, і при цьому дозволяла ставитися до себе як до порожнього місця.

З усіх сил намагалася рухатися далі, але потім або він мені писав, або я йому писала, і ми знову відновлювали спілкування. Перші кілька тижнів зазвичай все було чудово, але потім траплявся якийсь грандіозний конфлікт, під час якого він обов’язково згадував старі проблеми, і ми знову переставали бачитися на кілька тижнів. Так повторювалося знову і знову.

Це тривало довше, ніж хотілося б визнавати. І одного разу він просто зник, нічого не пояснивши. Він просто перестав відповідати на мої повідомлення.

Озираючись назад, я все ж вдячна за все, що відбулося. Це допомогло мені усвідомити одну просту річ …

Ця людина ніколи не любила мене.

Він, звичайно, говорив, що любить мене і, можливо, навіть сам в це вірив, але якщо ти по-справжньому любиш людину, то просто так від неї не йдеш. Ти залишаєшся поруч, намагаючись розібратися з проблемами і вирішити їх. Якщо ти любиш, то ні за що дозволиш дівчині перетворитися в божевільну колишню.

Якби він дійсно мене любив, то не змусив би через все це проходити. Ми б вирішили наші розбіжності як дорослі люди.

Як тільки я усвідомила, що він більше не любить мене, все бажання бути з ним, немов зникло.

Це те, що вам необхідно зрозуміти. Колишній хлопець кинув вас не тому, що «у нього в житті зараз складний період». Він кинув вас тому, що не любив.


Не терпіть поганого ставлення тільки через страх, що ви більше ніколи і ні з ким не відчуєте таку чарівну близькість.

І заради всього святого, не пишіть йому, не ходіть до нього в гості, не шукайте його в Фейсбуці, і ні за яких обставин не стежте в соціальних мережах за ним і / або його новою дівчиною.

Знайдіть собі інше заняття або людину, на яку зможете витратити свій час і енергію.

Пізніше ви подякуєте мене (і собі) за це.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Є тільки одна причина, по якій чоловік може піти від вас

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: