Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo

9 хитрощів, які можуть змусити вашого чоловіка не зраджувати

Ми сподіваємося, що ви абсолютно щасливі в своїх стосунках, але все ж, ми тримаємо парі, що часом ви переживаєте, про те, що можливо ваш чоловік вам зраджує.

Психологи стверджують, що міцні і здорові стосунки не можуть бути довгостроковими, якщо в них не буде сексу! В якійсь мірі це може здатися вам цинічним. Секс – це певний спосіб спілкування. Він розвиває довіру і робить вас емоційно ближчими. Навіть якщо романтичне кохання дуже важливе, платонічні відносини ніколи не змусять вас жити разом до кінця ваших днів! Таким чином, існує сильна кореляція між хорошим і регулярним сеkсом в парі і чоловічою зрадою.

Ось 5 хитрощів, які допоможуть запобігти чоловічу зраду:

1. Регулярний секс
Доведено, що регулярний секс є однією з найважливіших речей, яка змушує подружню пару бути неймовірно близькою і не зраджувати один одному. Більш того, секс стимулює вироблення вазопресину, гормону, який примушує людей звикати один до одного.

2. Бути відвертим в своєму інтимному житті
Важливо бути диким і безрозсудним з тим, з ким ви зустрічаєтеся. Не соромтеся своїх бажань і будьте щирі зі своїм партнером. Надішліть йому палке, інтригуюче смс в середині дня, щоб він з нетерпінням чекав шаленої ночі. Будьте грайливою, це допоможе зробити ваші стосунки ще міцнішими.

3. Йти на копроміси
Ви обоє повинні зрозуміти, що відбувається між вами! Якщо виникають проблеми, коли ви виходите зі своїми друзями без свого чоловіка, ви повинні обговорити з ним це. Чесно кажучи, це питання довіри. Якщо ви довіряєте своєму партнеру, а ваш партнер довіряє вам, з вами все буде в порядку, коли його не буде поруч з вами. Проте, всі питання повинні обговорюватися!

4. Створіть цікаву гру
Ви повинні бути привабливою весь час. Ви повинні стати причиною того, щоб він повертався додому швидше. Будьте спокусливі і грайливі, як ми вже говорили раніше. Дізнайтеся про якусь еротичну гру, яка змусить його хотіти вас більше, ніж будь-коли раніше. Будьте винахідливі і використовуйте свою уяву.

5. Фантазії
Розкажіть йому про свою таємну фантазії і попросіть його втілити її в реальність. Перш за все, це змусить його відчути себе особливим. Таким чином, він візьме на себе відповідальність за ваше задоволення. Останнє, але не менш важливе, ви обов’язково отримаєте від цього одні переваги. Ваш секс буде приголомшливим!

Ось ще 4 поради, які сприятимуть тому, щоб ваш партнер не зраджував:

Поговоріть про те, як ви доставляєте собі задовлення.
Скажіть свому партнеру, що ви хочете його тіло.
Вільно розмовляйте про секс.
Вульгарні жарти повинні стати вашими кращими друзями! Не соромтеся часто використовувати їх.

За матеріалами

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
9 хитрощів, які можуть змусити вашого чоловіка не зраджувати

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: