Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Жінки, які роблять ці 3 речі, зачарують будь-якого чоловіка

Якщо ви на довгий час хочете зберегти тепло в стосунках, то головне потрібно вміти правильно використовувати мову тіла та підбирати правильні слова. Чоловіки насправді дуже чутливі особи, які легко піддаються жіночим чарам, а ми вас розповімо, як полонити його серце назавжди.

Якщо ви завжди хочете залишатися бажаною для чоловіка, то використовуйте ці три способи:

1. Залучайте його своєю м’якою стороною

Найбільшою помилкою жінки після одруження є те, що вона намагається все контролювати. Сама виховує дітей, сама тримає побут, сама вирішує важливі питання сім’ї, а інколи ще й гроші заробляє. Навчіться легкості. Чоловіки шукають в жінках не лише хорошу матір дітей, господиню, а й ніжність, турботу, тепло.

Якщо жінка бере на себе занадто багато, то згодом все це перетворюється на постійні докори чоловікові, які лише руйнують його теплі почуття. Будьте спокійними, залиште позаду всі ці стратегії про те, як втримати чоловіка біля себе, а просто пливіть за течією вашого спілкування з чоловіком. Довіряйте йому і не намагайтеся все контролювати.

Нехай він поруч з вами відпочиває, зосереджується на емоціях, почуттях, концентрується на моменті. Саме такі хвилини допомагають зберегти романтичний зв’язок.

2. Слухайте його більше, ніж просто вухами

Якщо ви хочете залишатися бажаною, навчіться його слухати. І не просто слухати, а чути, адже так ви будете знати його слабкі місця. Ідеальна жінка знає, як заспокоїти чоловіка і як змусити його відчувати страти втрати. Поруч з такою жінкою чоловік повинен відчувати себе в затишку, неначе в тихій гавані, але водночас чоловік повинен памятати, що повинен поважати її честь та особистість.

Кращий спосіб змусити чоловіка понервувати, але все ж відкритися вам – це слухати його в потрібні моменти. Коли ви з ним, постарайтеся дійсно слухати, що він говорить. Не перебивайте, не дивіться на телефон, не думайте про те, що ви маєте зробити завтра.

Ідеальні стосунки — це коли існує зв’язок між вухами, серцем, розумом і тілом.

3. Спокусіть його дотиком

Інколи ніжний та ласкавий дотик для чоловіка може означати навіть більше, ніж інтимні стосунки. Ви повинні дарувати відчуття турботи та тепла. Такі дотики не повинні його провокувати на щось більше і містити емоційний підтекст. А дарувати відчуття відкритості, безпеки, зв’язку на емоційному та фізичному рівні.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Жінки, які роблять ці 3 речі, зачарують будь-якого чоловіка

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: