Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo

Запам’ятайте, головна ерогенна зона знаходиться тут!

Поцілунки — особливий акт між закоханими, під час якого люди обмінюються понад 80 млн бактерій! Цифри вражають, добре, що хоча б більшість з них є корисними. 

Губи – це найголовніша ерогенна зона
Вчені довели, що саме через поцілунки наш імунітет стає міцнішим і підвищує опірність щодо чужорідних мікроорганізмів. В деякому роді поцілунки можна сміло назвати «вакцинацією». А ще на генетичному рівні закладено, що саме через губи маля отримувало материнське молоко, що викликало перші приємні відчуття в дитинстві.

Поцілунок є схожим процесом, який також призводить до вироблення гормону щастя.

Клубок приємних відчуттів
Як вже говорилося, стимуляція губ призводить до того, в мозку виділяються ендорфіни. Після поцілунку ми відчуваємо щастя та піднесення, а також це допомагає зблизитися з партнером. Схожим ефектом володіють і обійми з коханою людиною.

Секрет поцілунків
Не варто забувати, що поцілунок дає нашому мозку багато інформації про нашого партнера, яка сприймається на підсвідомому рівні — це запах, смак, відчуття. Після поцілунку ми краще розуміємо, підходить нам партнер чи ні. В Університеті в Олбані нещодавно було проведено дослідження, які виявили, 59 відсотків чоловіків і 66 відсотків жінок хоча б раз у житті переривали стосунки через невдалий перший поцілунок. Також існує теорія, що саме поцілунки дають нашому мозку зрозуміти, чи сумісний партнер нам на генетичному півні для створення потомства.

Зародження пристрасті
Мозок, який проаналізував всю інформацію й прийняв наш вибір партнера, стимулює вироблення дофаміну — гормону пристрасті, а також окситоцину — гормону кохання. Саме ці два елементи є ключовими для міцних та довгих стосунків між двома людьми. Також така терапія допомагає зменшити рівень стресу.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Запам’ятайте, головна ерогенна зона знаходиться тут!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: