Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Корисно

12 дивовижних фактів про поцілунки, про які ви навіть не здогадувалися

Поцілунки є невід’ємною частиною життя будь-якої людини, незалежно від того любить вона цілуватися чи ні. Також в світі існує величезна кількість видів поцілунків, в щоку, в губи, дружній, в подяку і т.д., але як би там не було це завжди прояв почуттів і емоцій.

Як виявилося, люди дуже мало знають про поцілунки, а хоча варто було б, адже більшість з нас цілується кожен день.

1. Більшість людей пам’ятають свій перший поцілунок набагато яскравіше, ніж перший секс

Джон Бохеннон з Університету Батлера опитав 500 осіб з приводу їх спогадів про найперші досліди в їх житті, і як показало опитування, свій перший поцілунок вони пам’ятали набагато яскравіше, ніж втрату невинності

2. Ніхто точно не знає, навіщо ми це робимо

За великим рахунком, поцілунок – обмін слиною з іншою людиною. Звучить трохи дивно, якщо не сказати огидно. Так чому ж поцілунки такі популярні? На жаль, точної відповіді немає. Вважається, що так ми хочемо отримати біологічну інформацію про партнера.

3. Поцілунок може врятувати життя

Завдяки проведеним в 1980 році дослідженням вчені з’ясували, що чоловіки, які цілували своїх дружин перед виходом на роботу, живуть набагато довше і менше потрапляють в дорожньо-транспортні пригоди. Також вони мають більш високий дохід у порівнянні з одруженими чоловіками, які цього не роблять.

4. Не в кожній культурі вони вітаються

Антропологи стверджують що в деяких культурах таких областей як Азія, Африка і Південна Америка, поцілунки вважаються огидним заняттям.

5. Деякі бояться їх

Всі ми нервуємо перед першим поцілунком, але для деяких людей ця тривога не проходить ніколи. Панічна боязнь поцілунків носить назву філемафобія.

6. Поцілунки зміцнюють наш імунітет

Дослідження показали, що з кожним поцілунком ми передаємо один одному цілі колонії ротових бактерій, обмін якими зміцнює наш імунітет. Також під час поцілунків у нас частішає серцебиття, і розширюються кровоносні судини, тим самим знижуючи кров’яний тиск.

7. Двоє з трьох людей повертають голову вправо під час поцілунку

Люди набагато більше схильні повертати голову вправу, ніж в ліву сторону. Вчені з Рурського університету в Німеччині проаналізували 124 пари і виявили, що 65 відсотків учасників експерименту повертали голову вправо

8. Ця пара «перецілує» кого завгодно

Еккачай і Лакшана Тіранарат в 2013 році увійшли в історію завдяки своєму поцілунку, який тривав 58 годин 35 міну та 58 секунд. Їх світовий рекорд не побитий і до цього дня.

9. Це відмінне тренування для обличчя

Під час поцілунку ми задіємо 146 м’язів, з яких 32 лицьові м’язи і 112 постуральних м’язів (підтримуючих). Тому не дивно, що одна хвилина поцілунків спалює 26 калорій.

10. У нас є спеціальні нейрони, які допомагають нам знайти об’єкт для поцілунку в темряві

У 1990 році вчені з Прінстонського університету виявили особливі нейрони в премоторної корі мозку, які відповідають за тактильне відчуття і за обізнаність зони навколо обличчя. Це пояснює, чому так просто виявити губи партнера після вимикання світла.


11. Вся справа в хімії

Під час поцілунку нашому мозку надсилаються сигнали, які дуже схожі на повідомлення про те, що ми виконуємо інтенсивні фізичні вправи, або прийняли стимулюючі наркотики, такі як кокаїн. Це змушує наше серце битися частіше і робить наше дихання глибшим і плутаним.

12. Поцілунки зменшують стрес і змушують нас відчувати себе в безпеці

Поцілунки знижують рівень кортизолу, відомого також як гормон стресу, що змушує нас відчувати себе в безпеці і триматися більш впевнено.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
12 дивовижних фактів про поцілунки, про які ви навіть не здогадувалися

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: