Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo

5 ознак того, що цей чоловік не для серйозних стосунків

У світі мільйон справ, які ви можете зробити замість того, щоб витрачати час на людину, яка не хоче витрачати свій час на вас.

Багато з нас одного разу опиняються поруч з поганими хлопцями, які перетворюють життя на пекло. Нам можуть подобатися в цих чоловіках певні речі і цілком ймовірно, що вони в цілому непогані хлопці. Однак не всі люди створені для відносин, і таких хлопців краще остерігатися.

Мудрий вибір партнера настільки ж важливий, як і саме кохання.

Тому нижче ми розповімо про декілька ознак, які навчать вас визначати «небезпечних» хлопців.

1. Неповага
Справа не завжди в пошані, яку він до вас проявляє. Хоча поведінка хлопця дуже важлива, але варто і придивитися до того, як він ставиться до оточуючих: не тільки до тих, хто займає вище або таке ж становище в суспільстві, а й до тих, хто нижче нього по статусу. Якщо він не поважає інших людей, то незабаром це торкнеться і вас.

2. Проблемний характер
Людина (чоловік це чи жінка), яка не вміє тримати себе в руках, не подобається нікому. Вам безумовно не захочеться складати у відносинах з тим, у кого є проблеми з управлінням гнівом, навіть якщо ці спалахи люті спрямовані не на вас.

Доведено, що більшість чоловіків різко змінюють своє ставлення до дівчини після того, як змогли завоювати її серце. Ось чому вам не доведеться довго чекати того моменту, коли він почне кричати на вас через дрібниці або взагалі без будь-якого приводу.

Будь ласка, не намагайтеся бути ідеальною жінкою для такого чоловіка і не терпіть його витівки.

3. Безхребетність
Про людину можна багато чого сказати по тому, як вона реагує на труднощі. Не дивно, що ми намагаємося рівнятися на хоробрих людей з величезною силою волі, які приймають все, що зустрічається у них на шляху, з мужністю і рішучістю.

Якщо хлопець, який вам подобається, побачивши будь-які проблеми постійно ниє і не знає як постояти за себе, значить, він не вартий вашого часу. Не важливо, наскільки сильні ви самі, адже в стосунках важливо знати, що він прийде на допомогу, коли весь світ опиниться проти вас. А просити про таке у того, хто нездатний подбати про себе, це занадто багато.

4. Фінансова неграмотність
Управління власними фінансами – це важливий навик, яким повинен володіти кожен. Ті, хто виріс в бідній сім’ї, бачили, як ретельно батьки стежать за сімейним бюджетом, а тому знають, що навчитися цій звичці зовсім нескладно. Не важливо, як багато ви заробляєте і чиї це гроші – ваші чи ваших батьків. Саме вміння мудро ними розпоряджатися може бути ключовим в тому, що вас чекає – успіх або невдача.

Не можна планувати майбутнє з чоловіком, який безтурботно розкидається грошима. Це ознака не матеріальної забезпеченості, а невизначеного майбутнього. Дуже важливо, щоб ваш партнер розумів важливість заощаджень і мудрого інвестування грошових коштів.

5. Відсутність часу
Для створення міцних відносин дуже важливо проводити час разом. Одна справа бути дійсно зайнятим, але зустрічатися з тим, кого ніколи немає поруч, це безглузда затія. Висновок очевидний – він, незважаючи на свої запевнення, просто не готовий до серйозних стосунків.

За матеріалами

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
5 ознак того, що цей чоловік не для серйозних стосунків

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: