Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

РЕЦЕПТ ВІД СТРАЖДАНЬ. Я прошу вас тільки про одне: досить вже страждати, серйозно!

Краще займіться чимось дійсно цікавим: вивчайте нову мову, читайте або навіть пишіть книги, ведіть свій блог, танцюйте, співайте, в’яжіть гачком, малюйте, гуляйте на свіжому повітрі, знайдіть улюблену роботу, частіше зустрічайтеся з друзями і намагайтеся більше подорожувати і забудьте, ви, про ці страждання.
Я вам серйозно кажу, кращий рецепт від усіх страждань – просто бути чимось зайнятим. Якоюсь справою, бажано серйозною, а головне улюбленою і такою, що приносить вам справжнє задоволення. Це дійсно працює. Я перевірила на власному досвіді.
 
Як тільки я відчуваю, що можу почати “хандрити”, то відразу ж беруся за якусь роботу: пишу, читаю, слухаю музику або просто йду гуляти. Також у мене є список справ, до якого ніколи не доходять руки і в “годину страждань” я дуже вчасно згадую про цей список і тоді мене вже не зупинити.
 
Головне почати чимось займатися, щоб відволіктися від сумних думок і потім всі ці справи так затягують, що вже просто немає часу за чимось там страждати і сумувати. Тоді вже мова йде про те, щоб хоч встигнути виспатися і вчасно поїсти, не те що страждати.
Тому не варто витрачати своє життя на всі ці страждання за кимось або чимось, воно того не варто. Просто живіть і насолоджуйтеся своїм життям, це єдине, що має значення. Щасти!
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
РЕЦЕПТ ВІД СТРАЖДАНЬ. Я прошу вас тільки про одне: досить вже страждати, серйозно!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: