Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

5 правил щасливих “поганих дівчат”

Жінка-ангел може швидко набриднути. Чоловікові швидше буде цікава така партнерка, яка не стане покладати себе на вівтар відносин. Нехай вона трохи егоїстична, непередбачувана і не присвячує 100% свого часу на сім’ю. Ось як мислять “погані дівчатка”.

Як багато «хороших жінок» говорять про несправедливість життя! В чому причина? Можливо, зрозуміти це допоможуть п’ять правил, яких дотримується будь-яка «погана дівчинка».

Принципи “нехороших дівчаток”

Непередбачуваність

Добре все робити за правилами і з повною серйозністю, але не завжди доречна така поведінка. Чоловіки дуже швидко починають нудьгувати від жіночої передбачуваності, адже підсвідомо вони бажають розкривати таємниці і переживати пригоди. Так що нешкідливі витівки і спонтанність дозволять розбавити монотонність побуту.

Відмовляти в допомозі

Уміння співчувати і бажання допомогти – важливі жіночі чесноти. Але найбільше чоловіки цінують мудрість в прекрасних дамах.

Тому так важливо вміти в потрібний момент говорити слово «ні». Жінка, яка вміє допомагати, але при цьому не жертвує собою, своєю коханою людиною і загальними інтересами, завжди буде на першому місці у чоловіка.

Переключитися з побуту на партнера

Багато жінок думають, що чисті простирадла і смачний обід – це речі, про які мріють поголовно всі чоловіки.

Бути гарною дружиною – це зовсім не означає зануритися повністю в побут, забувши про почуття. На першому місці повинні стояти відносини між чоловіком і жінкою. Ось чому так важливо періодично відкладати всі справи в сторону і присвячувати час спільним інтересам.

Витрачати гроші на себе

«Хороші жінки» часто економлять на собі, ставлячи побутові інтереси сім’ї на чільне місце.

Не варто забувати про власні інтереси і бажання. Слід відкинути всі думки про егоїзм і дозволити собі не тільки мріяти, а й реалізовувати свої особисті бажання. Тільки полюбивши себе і не приносячи в жертву всі свої інтереси, жінка буде бажана і щаслива.

Не віддавати всю себе сім’ї

Бути гарною дружиною і матір’ю – це не означає покласти своє життя до ніг домочадців. Але більшість жінок так і роблять, забуваючи про те, що вони особистості.

Розчиняючись повністю в родині, жінка втрачає себе, перестає розвиватися і рости. Вона мимоволі починає проживати життя своїх дітей і перекладає на них свої нереалізовані амбіції.

Не слід жертвувати своєю кар’єрою, інтересами і захопленнями.

Не жертвуйте собою, а проявляйте любов до себе!

Джерело

 

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
5 правил щасливих “поганих дівчат”

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: