Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

9 правил щасливих стосунків

Уявімо, що чоловіка і жінку розділяють двадцять кроків. Так ось, ти повинна зробити свої десять кроків і зупинитися. Якщо він там тебе не зустрів, не роби одинадцятого – потім доведеться робити дванадцятий, тринадцятий – і так все життя. Кожен повинен зробити свої 10 кроків.

1. Ми завжди притягуємо саме таку людину в своє життя, якою є по суті самі. Якщо вас не влаштовує ваше оточення, зазирніть в свою душу. Якщо ж ви вважаєте, що вам щастить на людей, то це лише тому, що ви самі таким є. Тому якщо ви хочете залучити в своє життя гідну людину, станьте такою людиною.

2. Що віддаємо, те і отримуємо. Відносьтесь до партнера так, як ви хотіли б, щоб він (-вона) відносився до вас.

3. Всі ми дуже потребуємо любові. Любов означає прийняття, щирість, ніжність, турботу, готовність віддавати і нести відповідальність, надійність, безкорисливість, щедрість. І чим більше ми виявляємо ці якості, тим більше отримуємо взамін. Такі прояви як страх, ревнощі, залежність, маніпуляції, контроль, претензії, докори, руйнують стосунки і ніякого відношення до кохання не мають.

4. Всі слова мають силу. Словом можна зцілити, можна і вбити. Слідкуйте за тим, що говорите. Ярлики, образи, докори створюють в душі рани, які складно залікувати. Вони мають незворотню дію. Тому що в душі кожної людини живе дитина, котра переживає страх бути відкинутою. Бійтеся недооцінити свою здатність заподіяти їй біль. Використовуйте силу слова тільки для теплих слів, компліментів, схвалення, підтримки.

5. Довіра – життєво важливий елемент. Без нього людина стає підозрілою, тривожною і сповненою побоювань, а інша відчуває себе в емоційній пастці, їй здається, що їй не дають вільно дихати. Ревнощі – це страх самотності, низька самооцінка і нелюбов до себе. Довіра – це невід’ємний елемент справжньої любові.

6. Будьте щирі. Любов не буває нерухомою, вона схожа на рослину, яка або росте й цвіте, або в’яне і вмирає. Все залежить від того, що ми з нею робимо. Щире спілкування схоже на воду, без нього рослина не може вижити. Говоріть один одному про свої бажання, своє ставлення і почуття. Давайте знати свєму партнеру, що ви його любите і цінуєте. Ніколи не бійтеся сказати «Я люблю тебе». Не бійтеся перехвалити партнера. Щира похвала, як сонце для рослини, вдихне нове життя у ваші стосунки.

7. Любити – значить дарувати частину себе, без оплати і обмовок.Якщо ви хочете отримати любов, вам потрібно тільки дарувати її. І чим більше ви даруєте, тим більше отримуєте. Любов схожа на бумеранг, вона завжди повертається назад. Може бути не завжди від тієї людини, якій ви її дали, але вона все одно до вас повернеться. І повернеться сторицею. При цьому важливо пам’ятати, що запас любові у нас необмежений. Ми не втрачаємо її, коли даруємо. І єдиний спосіб втратити любов всередині нас – це не віддавати її іншим. Одна з причин, чому люди рідко відчувають любов, – вони чекають, коли їх спочатку полюбить хтось інший. Але це схоже на музиканта, який говорить: «Я буду грати музику, тільки коли люди почнуть танцювати». Або чекати від багаття тепла, не поклавши туди хмизу. Справжня любов беззаперечна, вона нічого не просить взамін. Таємна формула щасливих стосунків на все життя в тому, щоб завжди звертати увагу не на те, що ви можете взяти, а на те, що ви можете дати.

8. Дотик – це один з найпотужніших проявів любові, що зміцнює взаємини. Доторкнутися до людини – означає доторкнутися до її душі. Може бути тому, коли ми ображені на когось, говоримо: «Не чіпай мене!» Частіше обіймайте кохану людину просто так, без сексуального мотиву, тримайтеся за руки. Дослідники провели експеримент в одній з клінік Лондона. Головний хірург зазвичай відвідував кожного зі своїх пацієнтів ввечері перед операцією, щоб відповісти на питання і пояснити загальний характер операції. А під час експерименту хірург тримав за руку кожного пацієнта ті кілька хвилин, які він розмовляв з ним. Ці пацієнти видужували в три рази швидше за інших. Коли ми дбайливо торкаємося до когось, змінюється і наша, і його фізіологія – зменшується рівень гормонів стресу, розслабляється нервова система, поліпшується стан імунної системи, емоційний стан. Існує думка, якщо ми за день не обіймаємо 7-8 людей, ми приречені на хвороби.

9. Якщо ми любимо когось, потрібно дати йому свободу. Вільним приймати власні рішення, вільним жити так, як він хоче, а не так, як хочемо ми. Кожному з нас потрібен особистий простір. Людям потрібно бути вільними у взаєминах, тому що інакше вони відчувають себе в пастці. Якщо дійсно любиш когось, потрібно поважати його бажання і потреби. Не завжди легко відпустити на свободу того, кого любиш, але іншого шляху немає. Життєва мудрість говорить: «Чим більше свободи ми даємо іншому, тим ближче він до нас».

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
9 правил щасливих стосунків

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: