Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Ми втрачаємо інтерес до тих, хто нас не цінує

До тих, хто користується нашою добротою. До тих, хто дивиться на нас зверху вниз. До тих, хто думає, що ми повинні випрошувати їх любов.

Ні для кого не секрет, що з часом нас перестає тягнути до тих людей, які не люблять нас по-справжньому.

До людей, які сприймають нас просто як один з варіантів. До тих, хто не приймає нас такими, якими ми є насправді. Людям, які сприймають нас як щось само собою зрозуміле і вже десь всередині себе підшукують заміну.

Ми змінюємо своє ставлення до людей, які знову і знову демонструють свою нещирість. До тих, хто не виконує своїх обіцянок. Людям, яким подобаються лише наші сильні сторони і які не здатні прийняти нас з усіма нашими слабкостями. До тих, хто висміює наші страхи і невпевненості.

Ми втрачаємо інтерес до людей, які постійно оцінюють наші почуття, бажання, проблеми та думки.

До тих, хто не хоче визнати, що це нормально – бути вразливою людиною. До людей, які завжди ставлять своє благополуччя вище нашого. До егоїстичних людей.

Ми втрачаємо інтерес до людей, які змушують нас відчувати себе негідними їх уваги. Людей, які знаходяться поруч з нами лише через те, що у них більше немає іншого вибору. До тих, які не проявляють особливої ​​радості, коли нас бачать. До тих, поруч з якими у нас постійно виникає відчуття, що ми повинні заслуговувати кожну хвилину їх уваги. До тих, у кого ми знаходимося в кінці списку їх пріоритетів.

Нас поступово перестають хвилювати ті люди, які ставляться до нас без поваги і співчуття.

До тих, хто користується нашою добротою. До тих, хто дивиться на нас зверху вниз. До тих, хто думає, що ми повинні випрошувати їх любов.

Ми забуваємо про тих людей, які не бояться втратити нас, тому що вони ніколи нас не поважали і не любили глибоко і по-справжньому.

Ми втрачаємо інтерес до тих, хто не цінує нас так, як ми того заслуговуємо.

Тому що ми знаємо, чого варті і на що здатні.

Тому що ми навчилися любити себе і ніколи не дозволимо будь-якій іншій людині недооцінювати нас і змушувати шукати відповіді на запитання, чи заслуговуємо ми справжнього кохання.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Ми втрачаємо інтерес до тих, хто нас не цінує

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: