Про жіноче відверто та з гумором!
Думки

Ми втрачаємо інтерес до тих, хто нас не цінує

Ми втрачаємо інтерес до тих, хто по-справжньому не любить і не цінує. Правда полягає в тому, що рано чи пізно це відбувається. З кожним з нас. Ми втрачаємо інтерес до тих, хто сприймає нас як даність. Як зиму чи літо: «Все одно прийдуть». Так, прийдуть. Але і підуть …

Ми втрачаємо інтерес до тих, хто не цінує нас за те, якими ми є насправді. Через це ми відчуваємо себе неважливими і незначними. Наче випадково потрапили в ці «декорації». Неначе нас дуже легко замінити. Ніхто і не помітить.

Ми втрачаємо інтерес до тих, хто не чесний з нами. Не відразу. Тому що не відразу помічаємо, адже повні віри і любові. Але втрачаємо. До тих, хто ніколи не говорить нічого прямо в очі. До тих, хто багато обіцяє і майже ніколи не виконує. До тих, хто вимагає від нас тільки бездоганності і нетерпимий до будь-яких вад і недоліків. До тих, хто критикує за будь-який промах або помилку.

Ми втрачаємо інтерес до тих, хто щиро не дбає про нас. А навіщо? Адже, на їхню думку, і так «зійде». До тих, хто не звертає уваги на наші почуття, потреби, бажання і проблеми. Хто вважає їх «капризами» і «вигадками». До тих, хто абсолютно байдужий до того, в чому ми потребуємо найбільше. До тих, для кого існує тільки одне щастя на світі – їх власне. До тих, хто вміє щиро дбати лише про одну людину – про себе.

Ми втрачаємо інтерес до тих, хто змушує нас відчувати, ніби не заслуговуємо уваги або зусиль. Навіть найменших. До тих, хто згадує про нас лише тоді, коли немає чогось або когось «більш цікавого». До тих, хто не задовольняється самим фактом нашої присутності. До тих, що вирішили, що ми зобов’язані буквально завойовувати право бути в їхньому житті. До тих, для яких в списку життєвих пріоритетів ми – на самому останньому місці. В крайньому випадку, на передостанньому.

Ми втрачаємо інтерес до тих, які не відноситься до нас з повагою. До тих, для яких наша гідність – порожній звук. До тих, для кого співчуття – зайві сентименти. До тих, хто не гребує користуватися нашою добротою. А самі – сміються за нашою спиною над наївністю і довірливістю. До тих, хто вважає, що краще і прекрасніше нас. І що ми повинні бути вдячні, що вони зволили впустити нас у своє життя. До тих, хто «милостиво» дозволяє любити себе. До тих, для кого ми – всього лише запасний аеродром.

Ми втрачаємо інтерес до тих, хто не боїться нас втратити. До тих, хто так і не зрозумів, як ми віддані і як глибоко любимо. Хто навіть цього не помітив … Ми втрачаємо інтерес до тих, хто навіть не помітив наших почуттів, пройшов мимо і ніколи не згадає.

Ми втрачаємо інтерес до тих, хто не цінує нас. Чи не відноситься так, як ми того заслуговуємо.

Тому що ми знаємо, що заслуговуємо кращого. Заслуговуємо, щоб про нас піклувалися і цінували.

Тому що ми знаємо, ким є насправді.

Тому що ми любимо і поважаємо себе досить сильно, щоб дозволити комусь змусити засумніватися у власній цінності і засумніватися, чи гідні ми любові.

Ми гідні любові і поваги. І все це ще буде в нашому житті. Але … не з тими, хто нас не цінує.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Ми втрачаємо інтерес до тих, хто нас не цінує

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: