Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Красиві жінки меркантильні? Чесна відповідь справжнього чоловіка!

Почитав я тут на дозвіллі чоловічі форуми і ось що зауважив: більшість чоловіків в своїх коментарях пишуть, що жінкам потрібні гроші, що вони – меркантильні і розважливі.

Тільки ось що скажу я вам, чоловіки: більшість з вас на побачення не принесуть дівчині навіть квітів, не зводять її не те щоб в ресторан, а хоча б в якесь кафе.

Розповім вам історію однієї моєї знайомої, як один чоловік запросив її на побачення.

Вона була в спідниці, на підборах, в капронових колготках, стильній курточці. Ви думаєте, він запропонував їй хоч посидіти в кафе? Ні!
Він 4 години водив її по холоду на шпильках по парку з убитим асфальтом. До кінця побачення вона була промерзла наскрізь, як бурулька. Чотири години розпускав перед нею хвіст – який він насправді класний і як йому потрібні високі стосунки!

Про що ви, мужики, говорите, якщо багато хто з вас бажання дівчини випити чашку кави за $ 2 вже вважають меркантильністю? І абсолютна більшість чоловіків, приходячи до дівчини в гості, будуть, в кращому випадку, з 1 трояндою або дешевою шоколадкою. Мало хто подумає про те, що вона собі голову зламала над тим, що приготувати на вечерю.

Розкажіть мені, хто з вас хоче бачити поруч із собою недоглянуту жінку з відрослим корінням, облізлим лаком на нігтях і бавовняних трусах?!

Так ні ж, ви бажаєте гарненьких, красиво одягнених феечек. При тому, що абсолютна більшість з вас виглядають, м’яко кажучи, недоглянуто! Ви вважаєте, що жінки нічого не вкладають. А ви хоч розумієте, скільки коштує жінці бути красивою?! Чи замислювалися про те, скільки коштує нормальна нижня білизна?

Я навіть не заїкаюся про шикарне, просто красиве! Ви коли-небудь дивилися ціни на косметику? Скільки коштує пристойна туш, пудра, флакон духів? Тіні? Помада? Прикраси?

Більшість з вас кричить про те, що жінки меркантильні, але жодному не прийшло в голову, що вони вже вклали в свою красу стільки, що нам і не снилося!

Поцікавтеся, скільки коштує в салоні пофарбувати волосся? Ви очманіє! Я особисто, отетерів! А манікюр? Педикюр? Косметолог?
Ви знаєте, скільки коштує той же шампунь, від якого волосся блищить? І не кажіть, що вам не важливо як жінка виглядає – це нісенітниця собача!

Так ось з чого раптом вона, яка вклала в себе стільки грошей і сил, повинна дарувати себе якомусь невдасі, не здатному навіть в кіно її відвести? А багато хто з вас здатні прогодувати сім’ю? Щоб вона могла спокійно сидіти вдома, виношуючи вашу дитину, і не померти з голоду?

Ні, це не меркантильність! Це нормальний інстинкт – оцінювати чоловіка по його можливостям. Зрештою, основна функція чоловіка – добувати і вміти захистити, бути сильним.
Ви пропонуєте жінкам секс без зобов’язань і, нібито, задоволення?

Отямтеся! Це ми кінчаємо практично завжди, а жінка – ні! Тому що взагалі жінці складно отримати задоволення з малознайомим чоловіком. Більшість з вас, звичайно ж, вважають себе хорошими коханцями і ви думаєте, що вас повинні розбирати всіх?! Включаючи убогих, страшних, безгрошових, а головне, поняття не маючих, що таке хоч трохи “доглядати” за жінкою? А більшість з вас це заслужило?

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Красиві жінки меркантильні? Чесна відповідь справжнього чоловіка!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: