Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Лист досвідченої жінки молодим дівчатам

Стосунки, які мають шанс бути довгостроковими, не повинні бути складними за визначенням.

Ну скільки часу людина здатна тр $ # @ ать мозок собі і іншим в режимі нон-стоп? Ну півроку, рік, в особливо запущених випадках – пару років. А потім вона усім набридає остаточно і публіка в скорботному мовчанні покидає зал для глядачів, залишаючи героя наодинці потіти на сцені під жаром софітів.

Так звані складні відносини, всі ці прийшов-пішов і багатогодинні розмови про високе – це, пардон, від надлишку вільного часу. Це неправильне ставлення. Серйозно. Це як якщо ви приходите в автосалон і пускаєте слину на бентлі, хоча ваших коштів в кращому випадку вистачає на перший внесок за жопель в базовій комплектації. Ви можете приходити в цей салон роками, але все, що вам світить – це таки жопель. Ви будете говорити, що бентлі – єдине, що вам підходить, ви проклюєте череп всім своїм рідним і друзям, ви будете робити скорботне обличчя і заламувати руки, ви зіпсуєте собі життя, ви зведе страждання в фетиш, але ви жодного разу не задумаєтеся, що все, що вам потрібно – це міцна, надійна робоча конячка з працюючим кондиціонером, чистим салоном і правильно підібраною гумою, яка доставить вас з пункту А в пункт Б.

Стосунки повинні бути простими, як дві копійки. Неважливо, геній чи він фізик або простий Вася-фрезерувальник, неважливо, яка в нього освіта, на скількох мовах він говорить, скільки баб у нього було і чи хороші він пише вірші, важливо лише те, наскільки вам з ним комфортно. Якщо він доводить вас до депресії, якщо вам з ним не менше хріново, ніж без нього, якщо ви знаєте, що вам з ним нічого не світить, якщо він трахає вам мозок замість того, щоб трахать ваше тіло, якщо він любить всі ці фразочки «я не готовий» або «нам треба почекати» або «мені треба подумати» або «це так складно», надсилайте його нах … чи любили ви його дійсно чи це була всього лише примха – ви зрозумієте тільки багато пізніше, так що ви рівним рахунком нічого не втрачаєте.

Любов взагалі не піддається визначенню стан, за любов часто помилково приймають жадання, повагу, звичку, заздрість, бажання поквитатися і багато чого ще. Від «складних» відносин ви не виграєте нічого, крім головного болю. Якщо він потрібен вам, цей головний біль, якщо ви жити без нього не можете, знайдіть в собі сміливість зізнатися, що вам потрібен не цей конкретний чоловік, а той головний біль, який ви з ним отримуєте. І навчіться отримувати головний біль з більш продуктивних відносин, просто попередьте п-р-а-в-и-л-ь-н-о-г-о чоловіка, що по середах і суботах ви – форменне стерво, хай він заздалегідь підготується.

Ще раз і ще раз: відносини повинні бути простими. Вам адже з цією людиною дітей народжувати, господарство вести, плани будувати, ходити в гості, спілкуватися з ріднею і взагалі вести самий що не на є примітивно-споживчий спосіб життя. І якщо ви думаєте, що мине вас ця чаша – ви дуууже сильно помиляєтеся.

Воно ж як буває? Спочатку нам потрібен високийкрасивийрозумнийбагатийсексуальнийромантичнийсукінсин, і тільки багато пізніше ми розуміємо – ми ВСІ розуміємо – що нам потрібна просто людина, на яку можна покластися, яка буде поруч не тоді, б … ь, коли у нього в голові правильно перемкнуло. А завжди. Завжди, розумієте? Тому надійність – вкрай важлива якість.

Йому допомагати вам у САМІ складні моменти життя, коли ну повна жопа, і крок вправо, крок вліво – кранти. Тому відповідальність – теж вкрай важлива якість.

Вам захочеться ділитися з ним радістю і печаллю, перемогами і поразками, мріями і побоюваннями, тому вміння співпереживати – це взагалі капець як важливо.

Ви вивчите його вздовж і впоперек, ви будете розуміти один одного з півслова, ви врешті-решт притретеся один до одного як відточені на супермегаекстрастанку шестерінки, ви будете продовжувати скандалити і миритися, тому що він – все таки не ви, це інша людина, хоч він і заточився під вас так само, як і ви під нього, тому терпимість – без неї ну просто ніяк.

І ви постійно будете поступатися один одному частиною себе, частинка за частинкою відгризаючи свої холостяцькі звички, це модне нині слово компроміс, так що гнучкість – це теж дуже, дуже важливо.

І ви будете приймати важливі рішення, разом і окремо, рішення, які цілком здатні змінити ваш поточний уклад життя, так що без довіри – ну просто ніяк взагалі.

Задумайтесь, ось коли вам було двадцять – ви ж ні про що це не думали, вірно? Вам хотілося, щоб він хвацько підкотив до вас на супертачці, подарував квіти і красиво так поцілував прямо в губи. І щоб ви любувалися його ох … але прекрасними очима і взагалі були б як на картинці. Так от насправді все це не важливо жодного разу. Плювати, красивий він чи ні, високий або низький, стрункий або пухкий, балакун або заїка, все, що вам від нього потрібно – це усвідомлення, що ось з цією людиною – і в вогонь, і в воду, і в мідні труби, і що коли він поруч – вам дуже добре. І що БЕЗ нього вам набагааато гірше, ніж З ним.

І я вас запевняю – коли ви обернеться назад років через двадцять, коли будете як і раніше розчулюватися, вимірюючи його температуру і допомагаючи писати заповіт, хоча він усього лише один раз чхнув, і коли ви перестанете вести нарешті задушевні розмови «а куди ми рухаємося» , тому що ви ВЖЕ прийшли туди, куди вам потрібно, ось це і є любов. Любов – вона заздалегідь не прораховується. Ніколи.

А все ось ці «складні» відносини – ну блін, ну підіть на курси макраме, чи що. Або сиротам допоможіть. Залиште свій бідний мозок в спокої, у нього і без вас клопоту повна голова.

© Маруся [dragetta]

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Лист досвідченої жінки молодим дівчатам

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: