Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Корисно

8 ознак того, що чоловікові не вистачає інтимної близькості

Помилково вважати, що тільки у жінок яскраво проявляються ознаки відсутності інтимного контакту! Ось найяскравіші ознаки того, що чоловікові не вистачає сексу!

Всі ми чули про те, які ознаки довгої або хронічної відсутності сексу у жінок, а також про страшні наслідки його відсутності. Однак слід задуматися, чи стосується ця проблема тільки жінок або ж і у чоловіків можуть бути проблеми з сексуальним життям, які призводять до небажаних наслідків і можуть зробити помітною для оточуючих причину.

Безумовно, відсутність скільки природного, так і бажаного процесу продовження роду і всього, що з ним пов’язано, впливає згубно на представників обох статей. Відсутність сексу часто призводить до появи певних психічних захворювань.

Тому, звичайно ж, добре бути у всеозброєнні і розпізнати в людині цю недугу відразу. Будучи підкованим в його проявах і наслідках, можна уникнути негативних факторів, які можуть виникнути при спілкуванні з такою людиною. У випадку з жінками все досить ясно – це дратівливість, схильність до істерик і перепади настрою, ну а в випадку з чоловіками?

Отже, які ж вони – ознаки того, що чоловікові не вистачає сексу?

– У них наполегливі або навіть нав’язливі думки про секс. Для багатьох чоловіків цей стан є нормальним навіть при постійному сексуальному житті. Тому, саме поява нав’язливих ідей є сигналом, що відбуваються порушення. Оточуючим найчастіше симптом непомітний, тому не викликає занепокоєння.
– Вони захищаються від оточуючих. Цей симптом є захисною реакцією людини, який не бажає демонструвати оточуючим свої проблеми. Закриваючись у своєму внутрішньому світі вони знаходять захоплення наодинці, хтось захоплюється комп’ютерними іграми, по типу World of Tanks, хтось серйозно починає захоплюється музикою або добре розбиратися в футбольних лігах різних країн.

– Вони проявляють показну ненависть до жіночої статі. Ця ознака свідчить не тільки про тривалу відсутність сексу, але також може свідчити і про психічні відхилення, що, в свою чергу, значно страшніше. На цій стадії зароджуються справжні маніяки.
– Вони озлоблені. Цей симптом схожий з жіночими проявами аналогічної проблеми. Але тільки агресивний чоловік – це значно серйозніше і неприємніше для суспільства. Дуже легко виявити подібного індивіда, так як при спілкуванні з ним майже на будь-яку тему вони агресивно реагують і жестикулюють, здавалося б на найшкідливіші теми.
– Вони відчувають загострене сексуальний потяг. Характерно, як для короткострокової відсутності сексу, так і у випадках тривалого його відсутності. Такі люди часто проводжають поглядом жінку, що проходить повз, як гопники біля під’їзду, або сидячи вдома зупиняють перемикання каналів телевізора на сумнівних красунях.
– У них послаблюється сексуальний потяг. Буває і таке, особливо при надто тривалому утриманні. У деяких випадках може привести до фізіологічних і психічних змін особистості, аж до втрати статевої самоідентифікації.
– У них послаблюється уважність і проявляється загальна неуважність. Це також свідчення порушень гормонального фону, які викликані відсутністю сексу.
– У них нездоровий блиск очей. Цей блиск свідчить про психічні зміни. Як і при наркоманії – це вже патологічна стадія даного захворювання, коли наслідки вже незворотні і їх неможливо вилікувати лише ліквідацією першопричини їх виникнення.


Це основні симптоми і прояви. Що ж стосується засобів боротьби – то, крім самого простого і очевидного, якщо існують причини, які не дозволяють їм скористатися, рекомендована фізична праця і заняття активними видами спорту.

А які ви б виділили ознаки відсутності сексу у чоловіків?

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
8 ознак того, що чоловікові не вистачає інтимної близькості

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: