Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Жіноча енергія дорого коштує

У однієї хорошої молодої жінки є чоловік. Між ними – кохання. У будь-якому випадку, всі слова сказані й обіцянки дані. Напевне, виконуються певні дії також, але про них жінці не відомо. Він вирішує все сам. За його словами. Що саме “все” – залишається за кадром. Ремонт вона робить сама.

Про свої проблеми на роботі вона розповідає подружкам, тому що у нього важливіші проблеми і він може бути недоступний для зв’язку.

Про те, чого вона потребує, її не питають, як і не допомагають, тому що у жінки не може бути серйозних неприємностей, на його думку. Зате він щедро дає обіцянки показати справжню любов і дбайливе ставлення, коли нарешті з усім розбереться. Вона чекає цього світлого моменту.

Десь живе інша хороша і розумна жінка. У неї теж є стосунки з чоловіком. А ще у неї є двоє дітей-підлітків і колишній чоловік, який забезпечує їх квартирою та іншими матеріальними благами. З тим чоловіком у цієї жінки серйозні стосунки.

Настільки серйозні, що він навіть зголосився допомогти відремонтувати її машину рядовим ремонтом типу заміни масла і фільтрів. Коли виявилося, що платити доведеться йому, запал допомоги згас. У купівлі ліжка, на якому вони зараз сплять, він теж не брав участі. Вона як і раніше з ним зустрічається.

Є ще одна, напевно, не дуже хороша жінка (так думають навколишні люди), тому що у неї немає чоловіка, тобто такого, якого можна було б зарахувати за чоловіка для постійних стосунків. Зате у неї є друзі-чоловіки, з якими у неї немає “любові” і немає сексу.

Немає слів, немає ні обіцянок, ні світлого майбутнього. Є тільки тепле і ніжне сьогодення. Один з них займався ремонтом її машини, інший – позичив грошей на квартиру і керував робітниками під час ремонту, третій штовхає її бізнес, зводячи з потрібними людьми.

Що вона дає натомість? Я не знаю. Вважаю, що дає те, що їм необхідно. Можливо, “поговорити відверто”, можливо, збільшує їх самооцінку, можливо, дає відсутні тепло й увагу. Чому їм цього вистачає? Тому що вона сама це цінує. Тому що вона впевнена, що її жіноча енергія коштує дорого і вважає чоловічі вчинки щодо себе рівноцінним обміном.

Або можливо тому, що не прив’язана до результату… Їй ніхто з них не потрібен настільки, щоб терпіти і пробачати все.

Найімовірніше, вона просто знає, що того самого єдиного треба вибирати, а не прив’язуватися до першого, хто сказав: “Люблю”.

Ну, а чому перші випадки такі, ви вже самі зрозуміли. Зрозуміли, чи ні?

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Жіноча енергія дорого коштує

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: