Про жіноче відверто та з гумором!
Корисно, Цікаво

МРІЄТЕ ПРО МІЦНЕ ЗДОРОВ’Я – БІЛЬШЕ ЦІЛУЙТЕСЯ!

Поцілунки – надзвичайно корисні для організму людини. Виявляється, якщо цілуватися, то можна підвищити імунітет і навіть схуднути.

ПОЦІЛУНКИ – ЗМІЦНЮЮТЬ ІМУНІТЕТ 

Виявляється, що під час поцілунку партнери “обмінюються” наявними у них в роті бактеріями. Організм реагує на них імунною відповіддю і вчиться давати відсіч, якщо ці ж бактерії будуть атакувати його в більшому складі.

ПОЦІЛУНКИ – ДОПОМАГАЮТЬ СХУДНУТИ 

Коли ви цілуєтеся, то активно витрачаєте енергію: від 2 до 6 калорій на хвилину. 

ПОЦІЛУНКИ– ОМОЛОДЖУЮТЬ 

Під час поцілунку працює майже 30 м’язів обличчя. Тож це прекрасна профілактика зморшок й інших неприємних вікових змін на обличчі.

ПОЦІЛУНКИ– ДАРУЮТЬ ЩАСТЯ

Поцілунки стимулюють мозок на вироблення цілого коктейлю “щасливих” гормонів – серотоніну, дофаміну і окситоцину. Завдяки цьому покращується настрій. 

ПОЦІЛУНКИ – ДАРУЮЮТЬ ДОВГОЛІТТЯ 

Виявляється, любителі цілуватися живуть довше і по життю є більш успішними людьми. Так, в середньому результати показують, що чоловіки, які цілували своїх дружин перед роботою, живуть на п’ять років довше, заробляють на 20-30% більше і рідше потрапляють в ДТП. 

ПОЦІЛУНКИ – НОРМАЛІЗУЮТЬ АРТЕРІАЛЬНИЙ ТИСК 

Поцілунки сприяють розширенню кровоносних судин, що допомагає нормалізувати тиск.

ПОЦІЛУНКИ– ЗНІМАЮТЬ ГОЛОВНУ БІЛЬ

Завдяки властивості розширювати судини, а значить і відновлювати кровоток – поцілунки допомагають позбутися головного болю.

ПОЦІЛУНКИ – РОЗСЛАБЛЯЮТЬ 

Під час поцілунку в організмі підвищується рівень гормону окситоцину – природної розслаблюючої хімічної речовини організму. Також,  підвищується і кількість ендорфінів і допаміну, що приносять відчуття задоволення.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
МРІЄТЕ ПРО МІЦНЕ ЗДОРОВ’Я – БІЛЬШЕ ЦІЛУЙТЕСЯ!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: