Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

38 суворих істин про реальні стосунки

Масова культура створює хибні очікування, пов’язані з інтимним і сімейним життям. Але реальне життя – це не тільки радість і щастя. Часто ми чекаємо цукерки і романтику, а отримуємо труднощі та сварки.

Правда в тому, що стосунки ніколи не бувають простими. Вони вимагають компромісів і обмеження своїх інтересів заради інтересів вашого партнера. Ми постійно маємо доводити любов на практиці. Тільки так вона може жити.

Ось 38 жорстких істин про стосунки, які допоможуть вам сформувати здорові очікування від них:

1. Ви не завжди будете подобатися вашому партнерові.

2. Ви не завжди будете відчувати потяг до свого партнера.

3. Іноді ви будете дуже роздратованим (-ою).

4. Ви не завжди будете сумувати, коли на якийсь час вас розлучить відстань.

5. Періодично вам буде нудно разом.

6. Ви зустрінете людей, які, як вам буде здаватися, будуть в рази “кращими”.

7. Періодично ви будете почувати себе дуже самотньо.

8. Ваш партнер не є вашим клоном. І примирення з відмінностями може бути складним і жорстким.

9. Ваше серце буде то відкриватися, то закриватися.

10. Іноді ви будете відчувати себе привабливим (-ою), іноді – ні.

11. Ваша статеве життя може бути складним. Це нормально.

12. Ви не завжди будете хотіти займатися сексом.

13. Іноді ви можете відчувати до свого партнера байдужість.

14. Іноді вам буде здаватися, що ви пов’язані. А іноді це почуття буде залишати вас.

15. Справжнє кохання – це боротьба, а не тільки насолода.

16. Справжнє кохання включає в себе страх.

17. Страх не завжди виглядає саме, як страх. Іноді вам буде страшно відчувати роздратування або байдужість до чоловіка/дружини.

18. Чим глибша любов, тим сильніший страх.

19. Чим глибша любов, тим сильніший ризик. Це означає, що ви усвідомлюєте, що можете його/її втратити.

20. Іноді у вашій голові будуть з’являтися такі думки: “Я хочу піти. Хочу спробувати щось ще. Хочу спробувати когось ще”. Це всього лише думки. Їх поява закономірна і трапляється з усіма. Але це не означає, що ці думки вірні. Найчастіше вони – породження страху.

21. Сумнівні думки (про які мова вище), як правило, приходять до вас, коли ви в будинку одні. Або коли партнер вже спить.

Пам’ятайте: справжня любов — це завжди коливання маятника. Сьогодні вам здається, що ви не можете жити без цієї людини, а іноді хочеться ніколи її більше не бачити. Чим більше досвід спільного життя, тим легше прийняти реальність і «клітку» під назвою «сім’я».

22. Ви будете здивовані тому, якими важкими можуть бути переговори з чоловіком/дружиною.

Багато людей неминуче порівнюють свої стосунки з стосунками інших. Але будьте дуже обережні: всі ми викладаємо у соцмережі тільки найкращі моменти життя. І якщо ваш друг став жити з чарівною дівчиною з зовнішністю, як у Анджеліни Джолі, це ще не означає, що у нього все добре і так, як на фото.

23. Конфлікти неминучі.

24. Завжди здається, що ви кращі/справедливіші за свого партнера.

25. Ви можете періодично накидатися і ображати одне одного.

26. Іноді ви будете робити одне одному боляче.

27. Є дуже багато способів зламати довіру. Не зарікайтеся.

28. Як би ви того не хотіли, минуле ви теж принесете в свої стосунки: дитячі образи, біль від минулих відносин, біль від зради друзів і подруг.

І ви неминуче будете проектувати цей біль одне на одного. Всі ми – лише дзеркало нашого внутрішнього світу. І в цьому дзеркалі поганого, зазвичай, не менше, ніж хорошого.

29. Шлюб – це ще не все. Він не вирішує ніяких проблем. Ви обидвоє зобов’язані продовжувати рости і розвиватися, аби стосунки ставали міцнішими.

30. Після того як у вас з’являться діти, доведеться звикати, що як мінімум в перші кілька років не всі ваші потреби будуть задоволені.

Почуття любові до дітей матиме свої припливи і відливи. Динаміка в стосунках не завжди однакова. І діти неминуче змінять ваш розпорядок дня. Не на вашу користь.

31. Немає жодних сумнівів у тому, що життя з маленькими дітьми – складне завдання. Зачекайте. Вони виростуть. І стане легше.

32. Іноді ви будете відчувати в собі тільки лють, обурення від того, що вас і ваш внесок серйозно недооцінюють. Сприймайте ці думки, як частину духовного зростання.

33. Вам доведеться стати дорослою, серйозною людиною.

34. Іноді вам потрібно буде проковтнути свою гордість і вибачитися першим (-ою).

35. Ви будете пропускати можливості для відпустки. Як тільки станете сім’єю, прийде розуміння, що твердий, стійкий фінансовий фундамент під ногами важливіший за розваги.

36. Романтика не обов’язково проходить з роками. Треба тільки навчитися підтримувати її.

37. Ви будете почувати себе скривдженим (-ою). Доведеться шукати шляхи зцілення від минулих образ. Тільки так ваші стосунки можуть зміцніти.

38. Ви постарієте разом. Це може бути джерелом горя і розчарування. А може й радості: якщо, звичайно, ви будете пишатися тим, як давно вже разом.

Після того, як ви прочитаєте цей список, стате незрозуміло, чому взагалі люди погоджуються на довготермінові стосунки. Чи не простіше бути одній (-му)?

Так, це легше, безпечніше і менш ризиковано. Але близькі, інтимні стосунки, можливість кохати і бути коханим, — це можливість для вас значно вирости над собою колишнім.

Стосунки — це подарунок і привілей. Яким, однак, не всі вміють користуватися. І головна помилка більшості людей, які вирішують розлучитися, — в завищених очікуваннях. І в небажанні підтримувати зростання і вкладатися у стосунки.

Так що збережіть собі десь цей список. Нехай він служить вам нагадуванням про те, що життя — це не ідеал. Воно — краще.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
38 суворих істин про реальні стосунки

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: