Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Чому дорослі чоловіки вибирають молоденьких?

Часом, коли жінки бачать парочки, де чоловік набагато старший, вони презирливо усміхаються й оцінююче розглядають дівчину, ніби намагаючись вишукати в ній вади. Але, на думку багатьох чоловіків, у молоденьких жінок недоліків якраз і немає.

А захоплення значно молодшими дівчатами – не миттєва забаганка, а справжня пристрасть усього життя. Один мій 30-річний знайомий на запитання, чому тобі подобаються 18-річні дівчата, так відповів:

– З ними легко і просто, вони не прагнуть вийти заміж якнайшвидше, вони красиві й стрункі, і для них не має значення, познайомлю я їх із батьками чи ні.

Звісно, у кожному випадку такого кохання з великою різницею треба розбиратися окремо. Однак є 8 причин, через які чоловіка вибирають молодших жінок.

8 причин, чому чоловіки віддають перевагу молодшим жінкам

1. Молоді жінки більш розкуті в ліжку, вони готові на експерименти, тому що прагнуть довести своєму старшому партнеру свою досвідченість. Вони зацікавлені у сексі, і для них не існує багатьох сексуальних табу. І вони не схильні відмовляти чоловікам у сексі, на відміну від жінок старшого віку.

2. Жінка молодше – це певний статус для чоловіка. Інші чоловіки захоплюється такими чоловіками. Усі думають: значить, цей чоловік і в ліжку гідний, і в грошах не має потреби, бо зміг закадрити молоденьку дівчину.

3. Показати всьому світу юну супутницю не соромно, вона підтягнута й доглянута. Чого не скажеш про дружину-ровесницю – жінки, як правило, виглядають гірше за чоловіків-однолітків, позначаються проблеми, пологи, невдалі шлюби в минулому.

4. Молоденькі дівчата, як правило, не прагнуть одразу ж вийти заміж. Вони поки вибирають і пізнають світ чоловіків, їх влаштовують вільні стосунки без зобов’язань. А завзятим холостякам тільки того й треба.

5. Юна дівчина – це величезний стимул для чоловіка займатися собою, відмінно виглядати, бути молодим душею й тілом. Крім того, стосунки з молоденькою жінкою для зрілого чоловіка – це нові емоції, пригоди, життя, сповнене веселощів й енергії. Завдяки такій дівчині у зрілого чоловіка прокидається жага до життя, бажання робити божевільні вчинки з і здійснювати подвиги для коханої.

На фото принц Монако Альберт зі своєю дружиною Шарлін, яка молодша за нього на 20 років.

 

6. Дівчата в юному віці рідко задумаються про дітей, не планують їх народжувати. А багатьох чоловіків якраз і лякають стосунки заради дітей. Адже діти – це зайві клопоти й проблеми, необхідність відмовитися від життя тільки для себе, коханого. А не всі чоловіки готові на такий рішучий крок.

7. Молоденьку дівчину простіше закадрити. Особливо якщо є гроші, статус, шарм. З ровесницею все складніше, у неї свої бажання й погляди на життя.

8. З юної супутниці можна виліпити ту, яка стане ідеальною дружиною. Адже дівчата більш гнучкі й поступливі у стосунках із зрілими чоловіками, частіше прислухаються до слів коханого. Ровесниці ж схильні наполягати на своєму.

А от жінки вважають, що молода супутниця зрілого чоловіка – ознака його невпевненості в собі, і навіть деякої обмеженості. Оскільки зачарувати й побудувати стосунки зі зрілою жінкою дуже непросто. Що тут скажеш? Цю дискусію статей, мабуть, не закінчити ніколи.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Чому дорослі чоловіки вибирають молоденьких?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: