Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Чого не потрібно робити під час сварки з партнером: поради Дмитра Карпачова

Сварки виникають в кожних стосунках. Часом нешкідливі розбіжності перетворюються на справжню ворожнечу і навіть закінчуються розлученням. Про що варто пам’ятати, щоб уникнути негативних наслідків конфлікту — розповів ведучий психологічного реаліті “Супермама” і проэкту “Детектор брехні” на СТБ Дмитро Карпачов.

 
Дмитро Карпачев
Дмитро Карпачев © прес-служба

У соціальній мережі телеведучий поділився чотирма важливими порадами, які допоможуть уникнути образ і негативних наслідків сварки.

Ніколи не згадуйте батьків

Справа в тому, що ваша сварка повинна стосуватися лише вас і вашого партнера, тому — ніколи не згадуйте батьків. Образа за батьків засяде так глибоко, що ви не зможете від неї позбутися довгі роки. Також не дозволяйте батькам брати участь в ваших сварках. Якщо все ж це сталося, то проблема зачіпає не тільки чоловіка і дружину, а обидві родини. Таку сварку дуже легко перетворити у ворожнечу. І, якщо навіть між чоловіком і дружиною відновиться гармонія, залишаться протиріччя між сім’ями, які будуть тільки ускладнювати життя.

Уникайте будь-якого насильства

Зазвичай сварки не виявляють ні хороших характерів, ні знатних дам, ні галантних кавалерів. Дуже часто пари, вплутавшись в жорстку сварку, не можуть апелювати словами і переходять до кулачних боїв. Неважливо, наскільки ви злі і сердиті, ніколи не дозволяйте собі і своєму партнерові вдаватися до насильства. Біль, отримана від коханої людини, просто знищить любов між вами.

 
Сварка

Ніколи не кажіть про розлучення

Неважливо, які слова ви говорите один одному, але ніколи не згадуйте про розлучення. Навіть якщо ви просто хочете пригрозити цим, але внутрішньо на нього не готові. Це найобразливіші слова, які можуть бути вимовлені чоловіком або дружиною. Розлучення обов’язково буде, якщо один з партнерів під час сварки його постійно згадує. Якщо ви все ще любите один одного, то будете шкодувати все життя, що в пориві гніву зробили імпульсивне розлучення або навіть згадали про нього.

Ніколи не йдіть з дому під час сварки

У кіно часто показують, як дружина/чоловік вибігають з дому, щоб наздогнати свою половинку і вибачитися. Однак в реальному світі це навряд чи станеться. Піти з дому після сварки — найнекомпетентніша поведінка. Кращий спосіб — промовчати на репліки партнера, а коли він заспокоїться, спробувати вирішити конфлікт.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Чого не потрібно робити під час сварки з партнером: поради Дмитра Карпачова

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: