Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Корисно, Цікаво

Ми занадто різні: як вести себе, якщо у вас не збігаються бажання в ліжку

Ти сильно здивуєшся, якщо дізнаєшся, скільки ідеальних пар розлучилося через розбіжність бажань і очікувань від партнера в сексі. Людей, які відкрито розкажуть про те, що під фразою “Ми занадто різні” ховається відмова від експериментів і чогось “свіженького” (це не про хліб) в ліжку, як і раніше мало, Навіть в 2019 році, коли сексуальне життя перестало бути табуйованою темою.

Ти завжди можеш кинути все і перестати виправляти ваші проблеми в межах спальні, відправившись на пошуки партнера, який ідеально підійде тобі в сексі. Але хіба цей спосіб не блюзнірський?

Ми пропонуємо тобі дізнатися, як вести себе, якщо у вас з партнером не збігаються бажання в ліжку і зберегти при цьому нормальні відносини. У сенсі відносини взагалі.


Як вести себе, якщо у вас не збігаються бажання в ліжку


  1. Не шантажуй

Перше, чого ти повинна НЕ робити ніколи – це шантаж. Ми, звичайно, знаємо про маніпуляційні штучки, на зразок обіцянок анального сексу тільки після весілля, але повір – це не працює. Від слова “зовсім”.

Він не піде з тобою на майстер-клас по шибарі, якщо ти будеш погрожувати більше ніколи не варити борщ. Для цього є більш гуманні способи.

  1. Спробуй пояснити, чому ти хочеш це спробувати

Не дивно, що йому не дуже заходить твоя чудова ідея знайти кого-небудь третього, для втілення в реальність давньої мрії. Саме тому тобі свого часу не сподобалася його пропозиція зайнятися сексом на пляжі (образно).

Але якщо ви обидва навчитеся формулювати свою пропозицію логічним чином і пояснювати один одному, чому це так важливо для вашого сексуального життя, може спроби все-таки увінчаються успіхом.

  1. Не роби занадто різких пропозицій

Якщо ви ніколи не пробували нічого, крім старої-доброї місіонерської, то спробувати всі штучки з останнього порнофільму про секс на люстрі під час дощу в повний місяць – як мінімум нерозумно.

Почніть вивчати сексуальність один одного поступово, щоб зрозуміти, на що ви готові піти прямо зараз, а що все-таки краще взагалі не пробувати.

 
З'їж мене: продукти афродизіаки для жінок
  1. Покажіть один одному фільми в улюбленій категорії

Знову таки: тільки без різких рухів в найпотаємніші боки фантазії. Цей спосіб допоможе доповнити пояснення з пункту №2 конкретним прикладом. А якщо ти подивишся кіно разом зі своїм хлопцем, то ви зможете почати експериментувати ще до того, як фільм закінчиться 🙂

  1. Сходіть в секс-шоп

Ви можете годувати один одного афродизіаками, ходити вдома виключно голими, не вилазити з ліжка, але як і раніше бути абсолютно скутими і закритими від партнера.

Розкріпачитися допоможе похід в спеціальний магазин з інтим-товарами. Не факт, що ти вирішиш купити вібратор-метелик або вагінальні кульки (а варто було б), але точно надихнешся на що-небудь новеньке і може навіть насмілишся виконати ЙОГО давню фантазію. 

Джерело


Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Ми занадто різні: як вести себе, якщо у вас не збігаються бажання в ліжку

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: