Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Всього 2 несподівані причини, чому ти все ще самотня

Якщо ти вже змучилася, чому до цих пір не зустріла свого чоловіка, здається, ми знайшли відповідь. І це одне з двох!

Ти недостатньо себе любиш

Саме звідси ростуть ноги всіх проблем у стосунках. Причому цікаво, що ця нелюбов може проявлятися по-різному. Одні дівчата ховають хорошу фігуру за балахонами і некомфортними нарядами, інші – приділяють собі і своєму тілу занадто мало уваги, треті – дуже не впевнені в своїй привабливості, інтелекті або почутті гумору. У підсумку всім важко спілкуватися з чоловіками, фліртувати і вірити в те, що вони можуть бути комусь цікаві.

Як змінити ситуацію? Для початку влаштуй собі фотосесію у хорошого фотографа, який допоможе розкритися і побачити, скільки в тобі краси, шарму і енергії. Також частіше радуй себе приємними покупками: хоч косметики, хоч білизни, хоч улюблених солодощів. А в крайньому випадку запишись до психолога, щоб розібратися в своїх страхах і нарешті виповзти з панцира ізольованості назустріч чоловікові мрії.

Ти занадто сильно любиш інших

На жаль, альтруїзм не завжди в плюс. Знаємо, що тобі хочеться якомога більше допомагати і підтримувати, нічого не вимагаючи натомість. Але ти ж розумієш, що навколо багато тих, кого бургерами не годуй, дай тільки плечі для плачу. Або безкоштовного психолога, психотерапевта і рятувальника. Чоловіки в цьому випадку не виняток. І буває так, що починаєш спілкуватися з хорошим хлопцем, але він відчуває, що ти емоційно сильніше. Тому підсвідомо розуміє, що хоче виливати саме цій дівчині душу і ділитися з нею проблемами.

З одного боку, це нормально для стабільних відносин. З іншого, починати спілкування з ситуації, коли хлопця потрібно рятувати від нього самого і всього світу, – погана ідея. Швидше за все, він завжди буде сприймати тебе саме як психолога, і точно не тендітну кохану жінку.

Текст: Таня Козловська

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Всього 2 несподівані причини, чому ти все ще самотня

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: