Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Корисно

Як пережити зраду: 7 головних порад

Є сумне французьке прислів’я: «зраджують тільки свої». Тому, коли ми говоримо «зрада», то маємо на увазі саме зраду з боку найближчих людей. Для багатьох вона стає справжнім потрясінням у житті. Не у всіх виходить швидко прийти в себе і відновитися.

Як продовжувати жити після зради

Ось кілька рекомендацій, на які варто спиратися, щоб допомогти собі пережити зраду і продовжити жити з «легким серцем».

1. Прийняти факти такими, якими вони є

Це вже сталося. Це частина вашого життя. Тішить, що це частина минулого, нехай і поки недалекого минулого. Але кожен новий день життя буде віддаляти вас від цієї події.
Не треба жити з цим в сьогоденні.

2. Не придушувати негативні емоції

Важливо дати вихід негативним емоціям. Виговоритися близьким, опрацювати це з психологом. Комусь допомагає спорт, спів або якийсь яскравий ритуал. Головне – вибрати «екологічні» способи зганяння емоцій. Ні ви, і ні інші люди від цього не повинні постраждати.

3. Зрозуміти, що людина діяла усвідомлено, і це було її вибором

Все це теж до питання прийняття ситуації. Кожен має право на свій вибір. Ваш близький розумів, що вам буде боляче. Але він свій вибір зробив.
Чи можна після цього довіряти людині або вважати її близькою? Просто вона показала вам свій другий лик.

4. Як можна менше контактувати зі зрадником

Не бачитися, прибрати нагадування про цю людину і про відносини з нею. Якщо все одно є вимушене спілкування (спільні діти, робота та ін.), то намагайтеся не залишатися з нею наодинці. Комунікацію ведіть тільки по справі.

5. Не будувати ніяких очікувань щодо цієї людини і не шукати їй виправдань

Не мрійте, як вона одумається, як буде просити вибачення. Так ви тільки накрутите собі непотрібних ілюзій, поринете в невиправдані очікування. І зробите собі ще болючіше.

6. Займатися своїм життям і спілкуватися з іншими людьми

Важливо продовжувати жити, приділяти увагу різним сферам життя. Спілкуйтеся з тими, хто до вас позитивно налаштований, хто дає вам позитивні емоції. Тепло і увага людей зараз дуже важливі. Все це допоможе швидше переключитися і увійти в ритм. При цьому не відчувайте себе самотніми.

7. Розробити власний “План Відродження”

Самі собі складіть цей план. Внесіть в нього все те, що давно хотіли для себе зробити. все те, що допоможе вам швидше знайти ресурсний стан.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Як пережити зраду: 7 головних порад

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: