Про жіноче відверто та з гумором!
Корисно, Цікаво

5 причин, чому одні жінки після 60-ти мають гарний вигляд, а інші перетворюються в бабусь

Переступивши 60-річний рубіж, вони як то кажуть «здуваються», перетворюються в справжніх «бабусь» з відповідними інтересами та способом життя.

Тому є цілком певні причини:

1. Тип старіння і неправильний догляд.

У кожної жінки свій тип старіння. Але рідко хто надає цьому особливого значення, вважаючи, що достатньо просто доглядати за собою. Тоді як саме від типу залежить, які проблеми нас чекають з віком і профілактиці яких вікових змін потрібно заздалегідь приділяти увагу.

Втомлений. Важко піддається корекції. Зниження тонусу тканин – різкі складки, опущена верхня повіка і куточки рота, від яких особа виглядає сумною і стомленою.

Дрібнозморшкуваті.

М’язовий. Вікові зміни при такому старінні найменш виражені, а шкіра залишається гладкою навіть в похилому віці. Як правило, цей тип властивий азіаткам.

Деформаційний. Самий неприємний, коли пливе все обличчя і відразу: з’являються мішки під очима, складки на шиї і друге підборіддя. Єдиний плюс, шкіра, як правило щільна, тому зморшки рідко бувають вираженими.

2. Проблеми зі здоров’ям і зубами.

Реальність така, що наше покоління не привчене до профілактики захворювань. Ми біжимо до лікаря, коли вже все сталося. І тут вже не до зовнішнього вигляду, аби здоров’я зберегти.

Це стосується і зубів – однієї з найболючіших тем. Захмарно дорого, при цьому ще, часто, неякісно. Проте, то, як ми виглядаємо, як старіємо багато в чому залежить саме від стану порожнини рота і кількості зубів. Будь-який косметолог підтвердить.

3. Стиль життя.

Вікові дами нерідко відмовляються від занять спортом, списуючи на відсутність грошей на спортзал. Це лише відмовки і гроші тут ні до чого. Так, в компанії однодумців і займатися веселіше і ефект помітніший. Але навіть щоденних піших прогулянок вже досить, щоб підтримувати себе у формі, а, значить, і виглядати молодше. Головне – захотіти.

4. Спосіб мислення.

Багато, вийшовши на пенсію, відсувають себе на другий план, з головою занурюються в улюблену дачу і не менш улюблених онуків. Пропадає інтерес до нових знань, розваг, до подорожей, в кінці кінців. 

Що нас так сильно старить, перетворюючи нас в «бабусь», як не зайва вага? А якщо згадати, що з кожним роком з нею боротися стає все важче, сумна картинка виходить.

5. Неактуальний одяг.

Це зовсім не означає, що потрібно кидатися в крайності. Ідеальний варіант – власний стиль, який відповідає віку і типу фігури. Молодитися і виглядати молодо зовсім не одне і те ж.

Виглядати модно можна в будь-якому віці.

Стилісти настійно рекомендують відмовитися від безформних нарядів «веселеньких» забарвлень на користь м’яких силуетів і світлих відтінків, які освіжають колір обличчя.

В іншому випадку, ризик виглядати на кілька років старше за своїх ровесниць істотно зростає. Це стосується і стрижок, і кольору волосся, і … оправи для окулярів, в тому числі.

Жінка в будь-якому віці може залишатися привабливою і не виглядати «бабусею», досить просто пам’ятати, що усміхнено, позитивно налаштована людина, у якої завжди знайдеться час для себе, своїх інтересів, старіє набагато повільніше.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
5 причин, чому одні жінки після 60-ти мають гарний вигляд, а інші перетворюються в бабусь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: