Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Чому потрібно гнатися за мріями, а не за людьми

З тих пір, як я почула ці слова, вже не пам’ятаю, ким сказані, я живу по ним. Як результат, я ніколи не бігала за чоловіком, якщо не бачила взаємності, я просто дозволяла тимчасовим людям йти з мого життя, коли наставав їхній час. Я навчилася послаблювати хватку і не триматися міцно за все, що мені не судилося.

Але коли мова йде про мої захоплення, я дію навпаки. Мене завжди вчили домагатися своєї мрії.

Чому мрія – це прийнятна мета, а почуття іншої людини – ні? У мрії менше парадоксу. Коли ми добиваємося людини, ми чекаємо якогось почуття безпеки або щастя у відповідь. Але ці почуття можуть легко зникнути, як тільки ця людина вирішить піти, і потім ми знову відчуваємо порожнечу.

Що ми насправді повинні робити, так це домагатися кращої версії себе, ставати такою людиною, якою ви хочете бути для відносин.

Як тільки ви станете люблячою, щасливою і впевненою у собі людиною самі по собі, ви зможете залучити того, хто такий же! Ось чому краще гнатися за своєю мрією. Ми повинні створювати свої імперії, придумувати нові мобільні застосунки, писати книги, музику, готувати кулінарні шедеври, подорожувати по світу. Ми повинні вкладати в свій розвиток і розум, а не гнатися за тими, хто лише розбиває нам серце.

Джерело

 

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Чому потрібно гнатися за мріями, а не за людьми

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: