Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Коли ти втрачаєш довіру жінки, ти втрачаєш її назавжди…

Коли ти не використовуєш шанси, які дає тобі жінка, вона просто йде. Назавжди…

Мало кому вдається побудувати щасливі та гармонійні стосунки з першого разу. Всі ми натрапляємо на одній й ті ж помилки, розбиваємо серця та страждаємо від болю, які наносить нещасливе кохання. Скільки граційних, жіночних та неймовірно ніжних дівчат було зламано чоловічою грубістю та зверхністю?

Вони вже ніколи не будуть дивитися на світ так, як раніше. Хтось з них пережив зраду, хтось моральне чи фізичне насилля, а хтось просто був змушений терпіти пихатість та самовпевненість. Не варто їх звинувачувати. Всі вони вірили у те, що можуть щось змінити, якось повпливати та виправити ситуацію. Печаль лиш в тім, що вони не могли й тепер, нарешті їм вдалося це усвідомити. 

Скільки шансів вони вам давали, скільки часу витратили на марні очікування того, що ви все ж зрозумієте їх біль та страждання. Ви ж самі годували їх надіями, які так і не втілили в життя. Інтуїція не раз говорила про те, що варто тікати, кидати стосунки й фокусуватися на собі, але вони не були готові так просто здаватися.

Всі ваші погані вчинки мали бути для них знаком, але їм здавалося, що ви просто заплуталися, ще не знайшли себе, або ж просто злякалися. Ви не варті таких жінок, оскільки вони віддавали вам всю свою душу, а ви сприймали це як належне. 

Не варто дивуватися, якщо вона нарешті зайняла чітку позицію й прийняла рішення припинити стосунки. Вам вже не вдасться її повернути. Не вдасться випросити ще один шанс. Ви використали всі можливості. Це ж як гра, всі життя використані. Спроб більше не буде. 

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Коли ти втрачаєш довіру жінки, ти втрачаєш її назавжди…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: