Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo

5 помилок, які роблять жінки, коли закохуються

Ми всі мріємо про ідеального чоловіка. Щоб бути з ним разом до кінця життя, робити один одного щасливими, разом постаріти.

Але перш ніж ми знайдемо так званого «ідеального чоловіка», доведеться зіткнутися з декількома далеко недосконалими, яких спочатку ми теж вважали ідеальними. Як же вчасно зрозуміти, що він не такий, яким тобі видався, і не витрачати свій час?

1. Не залишайся з тим, хто ніяк не може знайти роботу або утриматися на ній.

Будь обережна з безробітними чоловіками, навіть якщо він тобі дуже цікавий. Краще тоді побудь з ним просто друзями, поки він знайде себе.

У безробітного низька самооцінка, він швидше за все розбитий емоційно і ще шукає себе. Почекай, поки він займеться улюбленою справою. Він не зможе цінувати тебе і твою емоційну або навіть фінансову допомогу. Його життя – великий хаос, і тобі це не потрібно. Або ж ти просто потрапиш на жиголо і ледаря, який спробує сісти тобі на шию, що теж не варіант.

2. Не ігноруй ознаки маніпуляції.

Те, як чоловік виконує навіть маленькі обіцянки, багато про нього говорить.

Якщо обіцяв зателефонувати – то дзвонить, якщо обіцяв бути в певний час, то приходить. Тому що справжній чоловік не маніпулює словами, щоб сподобатися або уникнути конфлікту. Коли він тримає своє слово, це показує його цінності і наскільки він поважає себе і тебе.

3. Звертай увагу, наскільки він відкрито спілкується з тобою.

Ніколи не залишайся з чоловіком, з яким тобі нема про що поговорити, який не може відкритися тобі чесно – це важливо для відносин.

Жінкам особливо важливе спілкування для емоційного зв’язку, і може він відразу тобі не відкриється, але якщо він явно не хоче навіть намагатися з тобою зближуватися емоційно, то відносини будувати не вийде.

4. Не ігноруй його погане почуття гумору.

Тримайся подалі від чоловіків, які приймають життя занадто серйозно і не вміють пожартувати.

Такий не зможе розсмішити і тебе. А коли у людини гарне почуття гумору, він і до життєвих проблем відноситься легше і позитивніше, а не цинічно і песимістично.

5. Ніколи не погоджується не посередній секс.

Багато хто погоджується на таке, думаючи, що це все, що вони можуть отримати, що це не так уже й погано, якщо все інше добре.

Але це далеко від правди. Секс і твоя сексуальна задоволеність безпосередньо пов’язані з твоєї самооцінкою і відчуттям себе. В результаті і твоє ставлення до чоловіка, який не може тебе задовольнити, стане гірше.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
5 помилок, які роблять жінки, коли закохуються

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: