Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Дивіться правді в очі – ви просто його не зачепили!

За будь-яким виправданням криється одна проста істина, яку вам доведеться визнати…

Він не прийшов, не подзвонив, не написав? Жінки тут же придумують сотні виправдань, щоб пояснити байдужість чоловіка до себе. На ділі все набагато прозаїчніше. За будь-яким виправданням криється одна проста істина, яку вам доведеться визнати, – ви просто його не зачепили.

Він не хоче руйнувати нашу дружбу, і тому не пропонує зустрічатися.

Це абсолютно безглуздо. Якщо нас, чоловіків, дійсно цікавить дівчина, ми ніколи не зупинимося на «дружбі». І єдине, чого може боятися чоловік, так це зізнатися, що ви його не приваблюєте як жінка. Вибачте, пані, за грубість, але це так.

Він не наважується запросити мене на побачення.

Для того, щоб чоловік відчув ваше розташування, досить йому просто посміхнутися. Крайній захід – підморгнути. Цього цілком достатньо навіть для найбільш нерішучого чоловіка. Якщо і після цього він не запрошує вас на побачення, значить або він вже у стосунках або, знову ж таки, ви його не зачепили.

Він не дзвонить, бо зайнятий.

Повірте, якщо ви нам сподобалися, ніяка зайнятість не завадить нам зателефонувати, прийти, дізнатися ваш номер, знайти, де ви живете і т.д. Якщо цього не відбувається, значить не так сильно ви нам і сподобалися.

Він тільки що розійшовся з дівчиною і болісно переживає цю трагедію.

Якщо це дійсно так, подумайте, чи готові ви на довгі місяці, а то й роки стати «жінкою-замінником». Це дуже невдячна роль, скажу я вам. Він обіймає вас, а думає про іншу. А ці відсутні погляди в порожнечу, зітхання і т.д. Якщо з вами він не забув про колишню кохану протягом декількох днів, навряд чи це взагалі станеться.

Він боїться або не готовий до серйозних стосунків.

З усією впевненістю можна сказати, що ще жоден чоловік не відмовився від нового роману, тільки тому, що він боїться серйозних стосунків. До речі, більшість чоловіків фразу «Я не готовий до серйозних стосунків» називають найпопулярнішим способом відмовити жінці, яка їм не подобається.

Він приходить до вас, тільки коли вип’є.

Повірте, якщо чоловік згадує про вас, тільки коли вип’є, ви точно не цікавитеся його як об’єкт для серйозних стосунків.

Він не хоче займатися з вами сексом.

Для чоловіка єдиним виправданням, щоб не займатися з вами сексом, може служити той факт, що ви йому не подобаєтеся. Крапка.

Він не хоче на вас одружуватися.

Переконайтеся, що за його небажанням одружитися, не ховаються якісь інші почуття або точніше їх відсутність.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Дивіться правді в очі – ви просто його не зачепили!

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: