Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Чому іноді нам доводиться занадто довго чекати?

Знаємо, що життя – штукенція не з легких. А часом сил та мотивації бракне навіть для найпростішого. Що робити у такому випадку й куди рухатися далі? Кожен, зазвичай, шукає свій рятунок: улюблена справа, віра, відпочинок, походи до психолога чи посиденьки із сім’єю.

Тож сьогодні розглянемо те, що тривожить найбільше й спробуємо зрозуміти, у чому причина таких несправедливостей.

Усі ми любимо триматися за минуле.

Знайома кожному історія про те, що: «а от колись…», «ех, були часи…»,  «а пам’ятаєш…»

Так, зараз геть по-іншому. Але тільки тому, що й Ви не стоїте на місці. Направду, ми ніколи не втрачаємо більше, аніж мали. Можливо, зараз не те «майбутнє», про яке Ви тоді мріяли. Втім, так відбувається лише тому, що Бог підносить вам урок: не потрібно жити очікуваннями. Позбавтеся від тимчасових рамок і просто робіть те, чого прагнете. 

Часом самотність вбиває.

Йдеться про різнобічні взаємини з людьми. Інколи залишаємося обділені друзями, іноді – коханням. Але це не більше, аніж просто питання часу та віддзеркалення власного ставлення до оточення. Для початку, зазирніть всередину і віднайдіть гармонію із собою. 

Щоразу на ті ж граблі.

Слід пам’ятати, що циклічність подій – це незасвоєний урок. Якщо Ви вже втрапляли у подібну халепу, то не зробили достатньо висновків, аби подібного більше не траплялося. Щось дуже сильно хоче, щоб Ви навчилися тримати голову вище й не опускали руки в момент невдач. 

І знову не так, як хотілося.

Тотальний контроль вбиває простір для імпровізації, а разом із тим і вміння насолоджуватися тим, що робиш. Залежність від порядку та часу гальмує Ваш розвиток. Довіртеся Всесвіту, бо він знає, що робить.

Невдача за невдачею.

Часом ланцюжок негараздів руйнує всю мотивацію, чи не так? Єдине, чого хочеться – кинути все, відкласти справи та клопоти в темну комірчину й просто відпочити. Усе правильно – Вам треба відпочити. Якщо не щастить, то, напевне, час розширити власний світогляд, зустріти нових людей, сягнути нових вершин і спробувати щось геть інше. Киньте набридливу роботу й займіться тим, про що так давно мріяли.

А наприкінці відкриємо найбільший секрет: усе походить від любові до себе. Тому цінуйте та поважайте власне Я, бо лише воно знає, чого Ви насправді потребуєте.  

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Чому іноді нам доводиться занадто довго чекати?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: