Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Чому пари та сімʼї часто розлучаються під час війни

Як не дивно, але зараз чітко помітна тенденція, що сім’ї та пари закоханих далеко не завжди згуртовуються, як мало б бути, на перший погляд, а навпаки – можуть розійтися.

Але це тільки в тому випадку, якщо люди вже просто не люблять одне одного, тобто стосунки себе вже давно «вижили», але люди все ще жили за інерцією під одним дахом, наприклад, «заради дітей».

А тепер, коли вони раптом зрозуміли, що можна ось так і загинути і при цьому не відчути нову хвилю кохання та тепла від дійсно рідної та близької тобі людини – стало ще страшніше і з’явилося сильне та непереборне бажання встигнути це зробити, а звідти й розлучення, на перший погляд, дуже міцних і навіть щасливих пар. Але все це був лише фасад, за яким уже давно нічого не було, ось у чому справа.

Так само буває, що під час важких і навіть критичних і загрозливих для життя і здоров’я людей обставин навпаки дуже хочеться кохання, обіймів і взагалі простого, але чіткого розуміння, що ти не один і що ти справді комусь потрібен і важливий. У такий час так само з’являється багато нових пар, а також укладаються шлюби і люди в них справді дуже щасливі, коли створюють свою пару. Вони дуже щасливі, що знайшли один одного навіть у такий тяжкий та непростий час.

Але ті пари, які дійсно були міцні і де дійсно була і є любов, вірність і повага один до одного, вони не розлучаються, а навпаки – стають ще міцнішими і навіть вимушена розлука та випробування відстанню на невідомий час неспроможні «вбити» і знищити ці почуття, вони їх ще більше загартовують.

Вони ж так багато вже всього разом пережили, що тепер ще більше цінуватимуть одне одного та своє кохання. Також часто пари, які вагалися і не були ще до кінця впевнені у своїх почуттях, завдяки таким випробуванням вже все точно розуміють, тобто вони вже чітко знають розлучатися їм або вони навпаки – люблять один одного і не хочуть і не можуть бути окремо і тоді вони одружуються.

Тому, незалежно від того, який випадок зараз саме у вас, щиро бажаю вам знайти себе і дійсно відчувати, як любите ви і як щиро люблять у відповідь вас. Адже взаємність – це завжди була і буде основою будь-яких стосунків. Щасти Вам!

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Чому пари та сімʼї часто розлучаються під час війни

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: