Про жіноче відверто та з гумором!
Думки, Корисно

Можливо, вам доводиться чекати, тому що Бог хоче, щоб ви зрозуміли: життя не йде за чітким планом

Інколи потрібно забути минуле, щоб в майбутньому отримати щось набагато краще і масштабніше. 

Якщо ви на даному етапі життя не отримали те, чого хотіли, то не варто передчасно засмучуватися. Адже у такий спосіб Бог хоче донести до вас думку про те, що не потрібно жити очікуваннями.

Наприклад, у вас немає коханої людини. Здається, що ви нікому непотрібні. Насправді любов безмежна і спочатку потрібно навчитися її проявляти до самого себе і до своїх близьких. Бог подає цінний урок, без якого ви не зможете побудувати міцних стосунків.

Цілком імовірно, що вас хочуть навчити покладатися на власні сили. Адже самопізнання, самостійність, відповідальності – це ті риси, без яких неможливі відносини і повноцінне існування. 

Цілком імовірно, що такий досвід вам доведеться отримати неодноразово. Важливо ніколи не опускати руки і завжди боротися з невдачами. Згодом ви навчитеся гідно приймати розчарування і перетворювати їх на натхнення та мотивацію.

Цілком імовірно, що Бог хоче, щоб ви не тільки концентрувалися на своїх цілях, але й не забували насолоджуватися щоденними життєвими моментами. Потрібно радіти кожній дрібниці і пишатися кожним досягненням, а не лише чекати на здійснення масштабних мрій. Важливо цінувати те, що в тебе є. 

Цілком імовірно, що у вас досі немає бажаного, бо ви не вмієте чекати і розставляти пріоритети. Відпускайте минуле, прощайтеся з непотрібним і звільняйте місце для чогось нового.

Цілком імовірно, що ви будуєте навколо себе занадто багато рамок та вимог. Інколи тотальний контроль приносить багато шкоди, як і безвідповідальне існування.

Цілком імовірно, що Бог не дає вам бажаного, щоб ви навчилися цінувати вкладені сили. Щоб в майбутньому ви з повагою ставилися до того, що у вас є. Щоб у вашому серці жила вдячність до подарунків долі.

Цілком імовірно, що на вас чекають нові зустрічі, знайомства і враження. Можливо, ви зараз знаходитеся не на своєму місці, а розширення кругозору зможе направити вас у потрібне русло.

Цілком імовірно, що Бог хоче навчити вас приймати усі недосконалості світу. Йому важливо, щоб ви полюбили себе і свої недоліки. 

Цілком імовірно, що Бог прагне навчити вас смирення і терпіння. Адже не все у ваших руках. Ви повинні покладатися на волю Господа, який приймає остаточні і правильні рішення. 

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Можливо, вам доводиться чекати, тому що Бог хоче, щоб ви зрозуміли: життя не йде за чітким планом

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: