Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Як війна змінює стосунки у парі

Певно, не знайдеться людини, яка скаже, що війна пройшла повз неї і нічого не змінила. Самі того не бажаючи, ми змінились, а тому і наші стосунки не можуть бути такими, як раніше.
Що трапляється з парами у час війни та як адаптуватися до нової реальності розбираємось разом експертами.
 
Стрес завжди все загострює: емоції, почуття і, на жаль, проблеми. Саме тому розвиток стосунків під час війни почасти залежить від того, що було між партнерами до цього всього, чи були вирішені старі проблеми, які відчуття переслідували.
 
Що трапляється зі стосунками під час війни?
Апатія. Коли людина отримує досвід, який виходить за певні рамки, трапляється шокова травма. У зв’язку з цим мозок немовби вимикає всі почуття, які раніше вирували всередині нас, і вмикає «емоційний автопілот». Так психіка не витрачає ресурси на емоції та зосереджується на тому, щоб прийняти ситуацію та адаптуватися до неї.
 
Зближення. Якщо до війни люди мали здорові стосунки, то під час неї вони взагалі стають надійною опорою для відновлення нормального життя. На фоні болю, горя, втрати дому та іншого ми починаємо більше цінувати ту безпеку і стабільність, яку дає нам партнер. Через це непоодинокими є випадки фронтових одружень або планів зробити це одразу ж після перемоги.
 
Розставання. Якщо до війни людина перебувала в не дуже комфортних для неї стосунках, де для досягнення компромісу необхідно було докласти чималих зусиль, то під час війни на компроміс може не вистачити енергії. Додаються раніше непроговорені та непропрацьовані проблеми, невпевненість у партнері, а тому стосунки стають, скоріше, тягарем, аніж відрадою, рятувальним колом.
 
Що важливо пам’ятати?
 
• Слушного моменту не існує
• Кожен переживає кризу
• Говоріть!
 
 
Незабаром нам доведеться відбудовувати країну, почнімо з себе!
 
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Як війна змінює стосунки у парі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: