Про жіноче відверто та з гумором!
Думки, Корисно

Бог посилає колишнього назад, щоб зрозуміти чи залишилася ти дурною

Після розриву з тим, з ким ви були в серйозних стосунках, ймовірно, що рано чи пізно партнер може повернутися хоча б раз або два. Коли вони це роблять, це або тому, що ви обидва розлучилися на поганих емоціях, і вони хочуть вибачитися, вони зрозуміли, що втратили, і тепер сумують за вамим, або просто тому, що вони емоційно маніпулювали вами всі ці роки і тепер хочуть зробити це знову.

Ось кілька речей, які потрібно мати на увазі, коли колишній партнер хоче повернутися у ваше життя:

1. Він втратив вашу довіру.

Стосунки успішні, коли двоє людей довіряють один одному. Коли хтось підриваєш вашу довіру, тоді все йде вниз. Так, ви можете довіритися їм знову, тому що ви їх любите і не хочете відпускати, але це рівно до того моменту, коли вам знову розіб’ють серце.

Ніколи не дозволяйте людині повернутися у ваше життя, якщо ви не можете повністю довіряти їй, це тільки зіпсує ваш психічний і емоційний стан.

2. Ніколи не забувайте, чому ви розлучилися.

Розставання – це найскладніша справа, але як тільки ви це зробите, стане легше. Тому пам’ятайте, коли колишній повертається у ваше життя, це не тільки він, хороші часи, які ви провели разом, а також і біль, жахливі почуття розчарування, які ви відчували весь цей час.

3. Він ніколи не буде прив’язаний до вас.

Коли ви вступаєте у відносини з кимось, ви врешті-решт починаєте уявляти собі вічність з цією людиною. Але з часом ви усвідомлюєте, що цей чоловік просто не здатний це дати вам. Тому давайте подивимося правді в очі, ви ніколи не зможете провести своє життя з кимось, хто завжди залишає вас висіти в незнанні.

4. Не вірте, якщо він скаже, що зміниться.

Ви можете змінити звички людини, але ви ніколи не зможете змінити свою природу. Проводячи так багато часу з кимось, ви врешті-решт починаєте пізнавати його справжню суть.

Від його симпатій і антипатій до погляду на життя і як вони ставляться до вас, ви знайомі з усім! І чи здатні ви з цим миритися знову?

Кожного разу, як хтось із колишніх зʼявляється у вас на горизонті, згадуйте слова: “Бог посилає колишнього назад, щоб зрозуміти чи залишилася ти дурною”. В цьому є дуже багато істини! Адже якщо ви розійшлися, скоріш за все на це були вагомі причини, правда ж? То чи можеш ти бути впевненною, що саме цього разу все буде по-іншому…

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Бог посилає колишнього назад, щоб зрозуміти чи залишилася ти дурною

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: