21 червня день літнього сонцестояння – найдовший день і найкоротша ніч у році. Це енергетично сильна дата, день торжества літа і перемоги світла над темрявою. Людина, народжена 21 червня, буде щасливчиком і довгожителем.

Наші предки вважали літнє сонцестояння особливим днем, коли можна привабити удачу, загадати бажання і дізнатися про свою долю. Багато ритуалів пов’язані з водою, адже вона наділяється особливою силою.

День літнього сонцестояння: обряди і ритуали

 • Зберіть ранкову росу і вмийтеся нею для міцного здоров’я і довговічної краси.
 • Як і на Івана Купала, в цю дату дівчата опускають вінки на воду. Чий вінок далеко попливе і не потоне, у тієї дівчини доля буде щаслива.
 • У день літнього сонцестояння потрібно встати якомога раніше і зустріти світанок. Це принесе щастя і здоров’я.
 • У цей день діє сильна енергетика прощення. Попросіть вибачення у тих, кого образили, помиріться з рідними, якщо ви у сварці. 
 • Одягніть одяг сонячних кольорів – жовтого, оранжевого, червоного. Це приверне удачу.
 • Закоханій парі для зміцнення відносин сьогодні варто прийняти ванну разом або облитися водою удвох. Вода змиє весь негатив і конфлікти.
 • У день літнього сонцестояння проводять обряд з вузликової магії. Візьміть 10 намистин і довгу стрічку. Розріжте стрічку на 10 частин. Зробіть прикрасу, чергуючи на нитці намистину і вузлик зі стрічки. Не зав’язуйте кінці прикраси – вона має бути рівною. Покладіть прикрасу біля ліжка – для міцного здоров’я, біля дверей – для приємного спілкування, або в гаманець – для залучення грошей. На собі носити прикрасу не можна.

Як загадати бажання в день літнього сонцестояння

21 червня проводять ритуал для здійснення бажань. Одягніться у світлий одяг і візьміть в руки запалену свічку. З цією свічкою обійдіть всі кімнати в будинку, починаючи з вхідних дверей. Подякуйте вогню за те, що очистив приміщення. Потім пройдіть по будинку проти годинникової стрілки, промовляючи свої потаємні бажання.

Що не можна робити в день літнього сонцестояння

 1. Ні в якому разі не можна приймати подарунки сьогодні, навіть невеликі.
 2. Заборонено піднімати будь-які предмети з землі.
 3. Не варто піддаватися негативним думкам сьогодні.
 4. Не можна пити алкоголь.
 5. Не надягайте темний, а також брудний і старий одяг.