Про жіноче відверто та з гумором!
Думки, Корисно

5 правдивих тверджень про чоловіків — жінкам обов’язково треба про них знати

Ну любимо ми розглядати, аналізувати, розповідати, писати про стосунки чоловіків та жінок. Ми робимо це з однією метою — допомогти вам і нам краще зрозуміти себе і свою половинку, тому цінуємо авторитетну думку професіоналів. Так, сьогодні знову говоритимемо про “вічні проблеми” між жінками і чоловіками, але звернемося до думки відомого американського психолога і тренера Сабріни Алексіс. Отож, жінка розповіла про 5 чоловічих звичок, змінювати які марно. Жінки можуть лише прийняти їх і постаратися не руйнувати стосунки.

Люди схильні вважати, що чоловіки і жінки — це як вогонь і вода, тобто абсолютно різні. Насправді між ними мало відмінностей, просто людям важко приймати одне одного справжніми, без масок. Жінки скажуть, що іноді чоловіки бувають нестерпними, вони розривають душу зсередини, змушують проливати сльози і злитися, але все ж кожного разу хочеться до них повертатися, оскільки одне без одного жити неможливо.

Психологи довго мучилися над проблемами взаємовідносин протилежних статей і зробили висновок, що жінки часто не розуміють причин чоловічої поведінки тому, що не знають її базових і простих істин. І це не залежить від кольору шкіри, раси чи національності. Варто запам’ятати п’ять простих правил, щоб порозумітися з чоловіком.

П’ять підказок для жінок, які допоможуть краще розуміти чоловіків

1. Хлопці не люблять переписуватися

Ой, як важко жилося панночкам минулого століття — без стільникових телефонів та інтернет-зв’язку. Але зараз вони точно знайшли собі розвагу — постійно писати хлопцям повідомлення і потім злитися, якщо ті не реагують. В дівочій голові виринає купа запитань: «Чому він не відповідає?», «Невже важко написати кілька слів?» та інші. Формулювання може різнитися, але суть залишається однаковою. Потрібно зрозуміти, що якщо хлопець мовчить в мережі, це не означає, що він байдужий до вас, просто не хоче писати про те, що можна обговорити при зустрічі.

Звісно, на початку стосунків переписування — звична річ. Хлопець може навіть надсилати довгі повідомлення, вірші чи романтичні слова. І це нормально, якщо йому подобається спілкуватися з вами, він не квапить події, таким чином йому подобається вас завойовувати. Проте далі з укріпленням стосунків потреба у переписуванні відпадає або зникає.

До речі, наука довела, що жінки просто потребують такого спілкування, вони цінують підтримку оточуючих і так розкривають свою особистість. А чоловіки прагнуть зреалізуватися в роботі, їм важко робити кілька справ одночасно, одна з яких — набирати текст повідомлення (на диво, жінки таку багатозадачність виконують ідеально).

Дуже прикро, але такі непорозуміння дуже часто трапляються: хлопець не відписує на смс, дівчина розуміє, що любові кінець. Але це зовсім не так. Дівчатам радимо не впадати у відчай і писати смс тоді, коли справа невідкладна.

2. Про чоловічу любов треба робити висновок за вчинками

Це стосується чоловіків, які щиро кохають своїх жінок. Оскільки є багато таких представників сильної статі, які тільки й розповідають, яка ви сексуальна, приваблива, чудова та інше, а потім різко зникають на місяць або два. Звичайно, чоловіки знають, що жінки люблять словами, але також вони прекрасно знають, які слова треба вживати. А якщо окрім слів немає жодних дій — такий чоловік не хоче витрачати на жінку свої сили і час.

Або кардинально інша ситуація: чоловік взагалі не говорить ласкавих слів, але при цьому він погоджується провести вихідні з вашою мамою, постійно закуповує продукти, готує для вас приємні сюрпризи та заїжджає за вами на роботу. Часто в такій ситуації жінка починає не помічати гарного ставлення, але очікувати лише заповітних трьох слів.

Для багатьох хлопців слово «кохання» асоціюється з нестримною пристрастю, але це зовсім не означає, що кожен з них вміє по-справжньому кохати. Намагайтеся жити тут і зараз, а якщо коханий наочно демонструє гарне ставлення до вас, не чекайте палких слів кохання, просто насолоджуйтеся спільним часом.

3. Чоловік хоче зробити жінку щасливою, але не знає як

Читаючи це, жінки повинні зберігати спокій, оскільки інформація може злегка шокувати. Люблячий чоловік найбільше на світі хоче ощасливити свою обраницю. Зараз почнеться безліч претензій, ніби чоловіки навмисно ускладнюють життя коханих і зводять їх з розуму. Насправді вони намагаються дбати про прекрасну половину людства, просто не завжди розуміють, що саме треба робити.

Чоловіки не розуміють натяків, вони не хочуть розгадувати загадок, тому якщо жінка чогось хоче, їй треба прямо про це сказати. Не наполягати, не кричати, не погрожувати, а сказати спокійним тоном. У цьому секрет нормальних здорових стосунків.

Не менш важливий момент — жінки мусять показати, наскільки вони цінують зусилля чоловіка. Вам важко уявити, наскільки кожному чоловікові приємно усвідомлювати, що жінка поруч з ним щаслива. А якщо він бачить тільки зневажливе ставлення, то вважає себе непотрібним та покидає її.

4. Чоловік завжди тривожиться, якщо відчуває, що втрачає свою жінку

Користуватися цим знанням потрібно в міру, не можна випробовувати на міцність чоловічі нерви, оскільки ваш коханий дійсно може вважати вас примхливою істеричкою. Насправді істина проста — якщо він буде відчувати, що втрачає вас, то зрушить гори для збереження стосунків, його вже не будуть хвилювати проблеми на роботі, він не буде відчувати втому і скасує будь-які важливі зустрічі.

Чому так стається? Це можна назвати законом збереження чоловічої енергії. Тобто коли він буде відчувати безпеку у стосунках, то буде докладати менше сил. Така поведінка легко пояснюється, наприклад, згадайте, як ви поводитеся на розпродажі — якщо побачите розкішну сукню зі знижкою 90%, ви ж не будете наполягати на оплаті її повної вартості? Аналогічна ситуація і з чоловіками, але якщо йому здасться, що ви можете піти до іншого, він докладе всіх зусиль і буде битися до останнього. Ось це і є показник справжніх почуттів.

5. Чоловіки дуже цінують свободу

Жінкам важливо усвідомити, що не можна обмежувати свободу чоловіків. Це може здатися наївним і смішним, але потрібно постаратися прийняти цей факт. Про те, наскільки для вашого обранця важлива свобода, можна судити по відсутності постійної переписки, його посиденьках з друзями і навіть по тому, чи не боїться він серйозних стосунків.

Це не означає, що чоловік шукає будь-якого способу, щоб втекти від вас. Просто дайте йому час для себе, а самі теж можете зайнятися розвитком поза стосунками. Жінки настільки схильні занурюватися в почуття, що забувають про подруг, візити до косметолога або закидають улюблену справу. А це велика помилка. Щоб створити дійсно здорові стосунки треба розвиватися самостійно, незалежно від партнера. Тому не варто забивати голову зайвими думками, дайте можливість відпочити своєму коханому і самі не втрачайте час даремно.

Як гадаєте, чи правильно вважає американський фахівець? Наскільки ви самі розумієте своїх чоловіків? Так цікаво почути ваші відповіді.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
5 правдивих тверджень про чоловіків — жінкам обов’язково треба про них знати

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: