Про жіноче відверто та з гумором!
Думки, Корисно

Два головні призначення у житті жінки

Якщо вона їх реалізує, все в її житті буде добре.

Кожна жінка має лише два головні призначення в житті. Якщо вона їх реалізує, то все в її житті буде добре. І ці призначення не в тому, щоб стати кваліфікованим фахівцем у будь-якій галузі, хорошим бухгалтером чи супер-відомою телезіркою… Головне завдання кожної жінки, це по-перше, створити навколо себе простір кохання, і по-друге, створити навколо себе простір краси. Це основне, чому мають вчитися змалку дівчинки і основне, чим повинні займатися в дорослому житті жінки, тоді і сімейне щастя і здоров’я, і ​​соціальний успіх, і добробут знайдуть їх самі.

Щастя, радість, оптимізм – це сонячні енергії, і вони більше притаманні чоловікам. Місячні енергії – це умиротворення, гармонія, душевність, дбайливість, чуйність, милосердя – саме таким має бути кохання жінки. Коли жінка любить, тобто випромінює навколо себе енергію кохання, у її променях усі знаходять спокій та гармонію, тиху радість життя. Коли любить чоловік – він щедро розсипає довкола себе сміх, щастя, живий оптимізм. У цьому різниця нашого кохання.

Отже, жінка повинна прагнути розкриватися любові, як її прийняттю, так і даруванню. У цьому призначення жінки. Жінкам не варто так старанно шукати знання і практики, постійно читати, саморозвиватися, працювати над собою. Краще просто заспокоїтися, припинити себе навантажувати інформацією, і почати робити те, для чого ви втілилися – створювати навколо себе простір любові, дарувати любов, турботу, доброту, посмішки. У цьому наш духовний шлях, у цьому наша самореалізація та самовдосконалення.

Коли жінка зміцниться в стані кохання, вона увійде в дивовижно-прекрасний простір умиротворення, вона помітить, що темп її життя сповільнився, разом з цим уповільнилися процеси в тілі, а отже, її молодість продовжується, її природна краса виявилася зсередини назовні, у погляді з’явилося небесне сяйво, стан шкіри та волосся покращилися, бо нормалізувалося гормональне тло. І, звичайно, така жінка перетворилася на пахучу дивовижну квітку, до якої злітаються інші люди, і чоловіки, і жінки, і діти, щоб насолодитися солодкими ефірами і погрітися в теплих променях доброзичливості цієї жінки.

Погодьтеся, що людина, яка щиро любить, дуже приваблива для інших. Вона ніби живе у своєму невідомому світі, де все спокійно, красиво і добре, вона загадково посміхається, ніби бачить у всьому прояв божественного. І люди тягнуться до неї, тому що її серце здатне зцілювати, її чистий погляд і дотик здатні дарувати умиротворення і віру в краще… На все це здатна жінка, що любить, яка зуміла відкритися для Любові… Від такої жінки ніхто ніколи не захоче піти, їй ніхто ніколи не посміє нагрубити, Доля ніколи не обділить таку жінку і дасть їй все найкраще: найкращого чоловіка, найкращих діток, найкращих умов для життя. Тому що в її просторі твориться містерія – поряд з нею люди відчувають Бога.

І друге завдання жінки – творити довкола себе простір краси. Краси, що звертає погляд до Вищих речей, найвищих цінностей життя. Наш світ потребує краси. Розпуста, вульгарність, низинні прояви почуттів, грубість, жадібність, користь, тваринні стосунки так очорнюють цей прекрасний світ. Але у владі жінок змінити цей стан речей. Жінкам дано потужну енергію Всесвіту – енергію натхнення. Жінки здатні показувати чоловікам, що захоплюються духовністю, добрими справами, благородством, сімейними цінностями, благодійністю тощо. Вони можуть надихати чоловіків на створення цих добрих справ!

Чоловік рухається у тому напрямі, куди із захопленням дивиться жінка. Тож давайте захоплюватися прекрасним! У думках своїх творити досконалий добрий світ, і сильні шляхетні чоловіки руками своїми, натхненні жіночою красою, намагатимуться цей світ створити.

Даруйте красу своїм виглядом, створюйте красу навколо себе, нехай все ваше життя буде присвячене прекрасному!

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Два головні призначення у житті жінки

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: