Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Головні секрети красивих і успішних жінок, якими вони ніколи не поділяться

Заради краси і успіху потрібно чимось жертвувати.

Красиві і успішні жінки в більшості своїй вважають за краще зберігати секрети свого успіху. Проте дещо психологам вдалося дізнатися, і вони поділилися цим з вами.

Культивуйте в собі силу волі

Без сили волі не вдасться вставати о шостій ранку на пробіжку. Без неї не вийде в п’ятницю ввечері піти в спортзал. Краса вимагає жертв. Дуже часто ці жертви стосуються особистого часу. Сильні і успішні жінки не лінуються, тому що знають, що результат праці їх приємно здивує.

Потрібно завжди бути при параді

Успішні у коханні жінки ніколи не забувають про те, щоб нафарбуватися перед виходом з дому. Вони прекрасно розуміють, що в такому разі їм завжди буде посміхатися удача, адже якщо виглядати максимально презентабельно лише на роботі і на побаченнях, за законом підлості чоловіки будуть хотіти з ними знайомитися саме в такі періоди.

Передбачливість

Успішні жінки винахідливі і завбачливі. Наприклад, вони можуть брати з собою змінне взуття на роботу, щоб періодично надягати щось зручніше туфель на шпильці. Вони детально вивчають ринок косметики, щоб підібрати для себе те, що буде ідеально підходити і буде коштувати дешевше, ніж фірмові аналоги.

Уміння не звертати увагу на негатив

Успішні жінки практично ніколи не відповідають ворогам і недоброзичливцям. Вони просто не звертають на них уваги, тому що розуміють, що час і нерви найдорожче. Спокій і знижений вплив стресових ситуацій дуже доброчинно позначається на зовнішності і харизмі жінки.

Вона вміє перебувати на самоті

Поки всі інші жінки бояться бути самотніми, тому будують відносини з ким попало, успішні вчаться бути наодинці з собою і розвиваються, не особливо чекаючи своєї черги на щастя.

Вона вміє радіти дрібницям

Далеко не завжди життя успішної жінки солодке і приємне. Іноді потрібно скуштувати ложку дьогтю, а часом чорна смуга триває дуже довго, як і у всіх інших людей. Але під впливом неприємностей успішна жінка не забуває радіти приємним дрібницям — зустрічам з подругами, поїздкам до батьків.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Головні секрети красивих і успішних жінок, якими вони ніколи не поділяться

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: