Про жіноче відверто та з гумором!
Думки, Корисно

5 тривожних ознак того, що він вам не пара

Стосунки можуть бути схожими на мінне поле. Все виглядає добре до тих пір, поки ви не наступите на міну… Побачити, що ваш потенційний або навіть справжній партнер вам не підходить, може бути дуже боляче. Почуття затьмарюють ваш розум, але якщо ви будете остерігатися наступних тривожних дзвіночків, то зможете уникнути розбитого серця.

Романтичні стосунки можуть бути як мінним полем, так і рожевим садом. У випадку з мінним полем спочатку все виглядає дуже добре – немає ніяких ознак небезпеки, поки ви не наступите на саму міну. Після цього все навколо злітає в повітря.

Рожевий сад може бути не менш мінливим. Ваші очі застилає пелена, викликана солодким ароматом троянд. М’які пелюстки у вас між пальців змушують повірити в те, що в світі немає нічого прекраснішого, поки ви раптово НЕ вколетесь голкою.

1. Він злиться, коли щось іде не за планом.

Ми з моїм новим хлопцем хотіли провести день разом. Думала, що він відмінний хлопець і вважала, що знаю його досить добре.

Того ранку я прокинулася з поганим самопочуттям. Мені не хотілося нічого скасовувати, тому я вирішила піти на побачення. Адже завжди можна зайнятися чимось таким, що не вимагає особливих фізичних зусиль.

Я повідомила йому про те, що погано себе почуваю, і він сказився. З боку можна було подумати, ніби я його кидаю. Я очікувала від нього хоч якоїсь поваги.

2. Він постійно знайомить вас зі своїми подругами.

Він змусив мене відчути себе особливою і дав мені зрозуміти, що я – найкраще, що з ним відбувалося в його житті. І я вірила всьому, що він говорить, але він кожного разу пропонував одне і теж: «Давай сходимо на каву. Хочу познайомити тебе з однієї своєю подругою».

Таке відбувалося досить часто. І хоча я не мала нічого проти, але дещо не переставало мене турбувати. І я не розуміла, що саме. А потім ми в черговий раз пішли зустрітися з ще однією його подругою. І коли він перед моїми очима пристрасно її поцілував, я побачила м’язову пам’ять в дії. На мить я подумала, що у мене галюцинації.

І тут він усвідомив, що зробив. Його виправдання: «Це не те, що ти подумала». Він навіть спробував застосувати газлайтинг, переконуючи мене в тому, що я все вигадала.

Через якийсь час я зрозуміла дві речі:

  • З усіма цими дівчатами у нього щось було, але вони його відкинули. І він вирішив познайомити нас, щоб довести їм, що у нього можуть бути серйозні стосунки з кимось іншим.
  • Коли згадані вище «подруги» усвідомили, що він більше не холостяк, їм знову захотілося бути з ним. Або, можливо, вони просто використовували його, щоб вплинути на власні відносини. Хто знає? Ми живемо в дуже дивному світі.

3. Всі вважають його святим, але не ви.

У суспільстві його вважають втіленням ідеального чоловіка. Він добрий по відношенню до бездомних, він допомагає друзям і родині, але при цьому нехтує своєю другою половинкою.

Однак все це робиться, щоб завоювати симпатію оточення. Якщо вас цікавить, навіщо йому це, то однією з причин можна назвати те, що ви – його трофей. Він уже завоював вас, тому у нього немає потреби добре з вами поводитися.

4. Він завжди сам вибирає місця, куди ви ходите.

Марта думала, що зустріла свого ідеального чоловіка. Він ставився до неї як до принцеси, сам вибираючи, чим їм зайнятися і куди піти.

Спочатку це було чудово. Адже що поганого в тому, що ваш коханий хоче показати вам свої улюблені місця? Проблема полягала в тому, що він ніколи не погоджувався і не хотів піти з нею туди, куди хотілося їй. Він навіть слухати про це не хотів.

Виявляється, у цього ідеального чоловіка були ще одні стосунки на стороні. І всі маршрути їх спільних походів складалися дуже ретельно і обережно, щоб уникнути зіткнення з непотрібними свідками.

5. У нього є маска для будь-якого приводу.

Побувши якийсь час поруч з цією людиною, ви розумієте, що всі його промови заскріптовані.

Зверніть увагу на те, як він ставиться або спілкується з різними людьми або групами людей. Незабаром ви помітите наявність закономірності, яка підтверджує, що на кожен випадок у нього заготовлена ​​певна маска.

Для вас це небезпечно тим, що ви можете несвідомо сказати щось таке, що порушить його плани. І за це доведеться заплатити, вже повірте. Тому як тільки ви помітили подібну поведінку – йдіть. Ця людина не варто ваших зусиль.

***

Ці уроки далися мені насилу. Але вам не обов’язково проходити через те ж саме. Просто пам’ятайте, що є люди, які можуть любити вас такими, якими ви є. І вони варті того, щоб ви їх дочекалися.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
5 тривожних ознак того, що він вам не пара

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: