Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

6 ознак того, що він втрачає інтерес до стосунків

Кожен з нас мріє про справжнє кохання, але далеко не всі готові в цьому зізнатися. Навіть собі. Варто розуміти, що справжнє кохання – це не романтичні нічні прогулянки, постійні посмішки та подарунки. Це набагато більше, глибше й важче…

Насправді справжнє кохання починається з довготривалих стосунків, які будуються лише в тому випадку, коли над ними готові працювати дві зацікавлені сторони. Коли ж один з партнерів втрачає будь-який інтерес та просто живе за звичкою, з цього не вийде нічого хорошого. В кінцевому випадку одному з вас це все ж набридне й тоді результат не сподобається нікому. 

Якщо ви помітите у своїх стосунках хоча б один з цих пунктів, вам варто негайно поговорити зі своїм партнером та розв’язати всі питання. Якщо ж він відмовляється це робити, то йому просто все одно. У ваших стосунків немає майбутнього.

1. Плани у стосунках будуєте тільки ви

Коли люди є одним цілим, вони дивляться в одному напрямку й будують плани, в яких обов’язково присутній їх партнер. Якщо ви помічаєте, що ваша кохана людина перестала враховувати вас при плануванні майбутніх подій – це дуже гучний тривожний знак. Окрім того, ваша ініціативність може його лякати. 

2. Ви більше не розмовляєте про майбутнє

Ви досі можете розмовляти, обговорювати події, які трапилися з вами за день. Й ніби все нормально, але зверніть увагу на те, чи досі ви говорити про майбутнє, будуєте спільні плани. Можливо ваш партнер перестав бачити вас одним цілим?

3. Він не представляє вас ні своїм друзям, ні членам сім’ї

Якщо чоловік все ще вагається знайомити вас зі своєю родиною та друзями, це говорить про те, що він досі не бачить з вами майбутнього. Закоханий чоловік завжди намагатиметься об’єднати всіх важливих для себе людей. Якщо ж цього не відбувається, він поки що не вважає вас жінкою свого життя. 

4. Він перестав проявляти інтерес до вашого життя

Просто прослідкуйте за тим, чи ваш чоловік продовжує цікавитися вашим життям. Він все ще питає про те, як пройшов ваш день, чи нормально ви дістались додому, як ви себе почуваєте? Якщо ці питання зникли, це говорить про те, що його вже не цікавлять ваші справи. Йому просто байдуже.

5. Він не робить зусиль, щоб розв’язувати проблеми у відносинах

Проблеми є в будь-яких стосунках, але над їх розв’язанням потрібно працювати разом. Якщо ваш партнер бачить проблеми, але відмовляється з ними працювати, це говорить про те, що для нього вже не важливо чи буде ваша пара існувати, чи ні. Він просто дивиться на те, як повільно руйнуються ваші стосунки.

6. Він навіть не намагається змусити вас відчути себе особливою

Якщо ви почали помічати, що ваш партнер перестав намагатися робити для вас якісь сюрпризи чи компліменти, які б допомогли почуватися вам особливою, це говорить про те, що він перестав вас цінувати. Для нього ви стали такою ж людиною, як і решта оточення. Іскра зникла.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
6 ознак того, що він втрачає інтерес до стосунків

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: