Про жіноче відверто та з гумором!
Корисно, Цікаво

Яка з цих жінок бреше? Мало кому вдається вказати правильну відповідь

Міжособистісний зв’язок — це не тільки вимовлені нами слова, які і так підлягають різним видам інтерпретації. Те, що ми думаємо і хто ми є — все це пов’язано також з відношенням тіла і навіть найменших жестів. Правильне читання цього типу сигналів значно полегшує життя, але цієї можливості просто треба навчитися.

Невербальна мова іноді може розповісти більше, ніж тисяча слів. Людина говорить одне, але її поведінка або вираз обличчя можуть вказувати на щось зовсім інше. Чи можете ви читати такі незрозумілі повідомлення? Це можна дуже легко перевірити. Просто вирішіть головоломку.

На малюнку ми бачимо одну і ту ж жінку, але в чотирьох різних позах. Завдання полягає в тому, щоб на основі її жестів визначити, коли вона бреше.

Хто з них щось приховує? Виберіть лише один варіант.

Жінка — 1

Її відкриті долоні вказують на те, що вона сама по собі дуже відкрита людина, і, швидше за все, не терпить брехні. Деякі люди не довіряють тим, хто сильно жестикулює під час розмови, але це, зазвичай, відбувається абсолютно неусвідомлено і нічого конкретного не означає. Вона точно не брехуха.

Жінка — 2

Поза її тіла вказує на те, що вона занадто підозріла. Нервовий тик, заснований на тому, щоб тримати себе за вухо, може вказувати на те, що вона хоче вас обдурити, або, принаймні, спробує не сказати до кінця правду. Вона може, але зовсім не обов’язково, що саме вона від вас щось приховує.

Жінка — 3

Все вказує на те, що це ідеальний вибір. Вона вміє терпляче слухати і аналізувати кожне сказане вами слово. Підтримка підборіддя є найкращим доказом цього. Це щира жінка, у неї немає причин брехати.

Жінка — 4

Мова її тіла вказує на те, що саме вона може бути брехухою. Про це свідчить непомітний, але істотний сигнал. Експерти не сумніваються в тому, що прикривати свій рот — це перший сигнал того, що від вас щось приховують. З усіх варіантів цей здається найочевиднішим.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Яка з цих жінок бреше? Мало кому вдається вказати правильну відповідь

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: