Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Що робити, коли вам за 40 і в житті є все, окрім чоловіка?

У цій статті не буде ні задушевних історій, ні довгої моралі. Ви читаєте суто практичний матеріал – покрокове керівництво по досягненню конкретної мети: як уже успішній в інших сферах жінці за сорок знайти собі найкращого чоловіка для відносин.

Справа не в тому, що ви без мене не знаєте, що вам робити і з чого починати. Вам заважає зовсім інше, а саме: ваші власні обмеження на шляху до мети. Мій алгоритм цінний не тільки гарантованим результатом, але ще й тим, що дозволить усвідомити перешкоди, які знаходяться глибше рівня розуму, на тонких планах, або в підсвідомості. Тому з моїм методом ви отримаєте бажаного чоловіка в кращому «вигляді».

Як успішній жінці знайти чоловіка для відносин

Навіть якщо ви підете до працівників ножа і сокири до бабок і чаклунів, і вони, в ідеальному випадку, допоможуть з енергетикою і запрограмують перемогу: «іди до свого дому, все буде добре», і ще до того, як знімуть кругленьку суму грошей, вам знадобиться усвідомити і розхитати установки розуму, обмеження і перешкоди.

Тому, що тільки робота на трьох рівнях: з тілом (несвідомим), свідомістю (розумом) і установками підсвідомості (що в душі, а сказати не можна) – дає реальний результат.

Отже, вам знадобиться пройти 9 етапів:

1. Навіщо? Абсолютно відверта відповідь на питання: «Навіщо / заради чого вам чоловік»?

Якщо вам потрібно, щоб хтось підтвердив, що ви ще о-го-го, або, хочете урізноманітнити дозвілля, тому що набрид «пісний» чоловік, або знадобилася «грайлива собачка» для розваг – хто ж вам заборонить? Інакше кажучи, мотив може бути будь-яким. Набагато важливіше, щоб він був справжнім.

Єдиний мотив «навіщо і заради чого», це ваш щирий (істинний), який виявляється певним чином. Дайте відповідь на питання мінімум 16 разів, в стовпчик. Після кожної чергової відповіді задавайте собі підпитання: заради чого?

  • Позбутися від самотності і нудьги (заради чого?).
  • Зробити життя кращим (заради чого?).
  • Стати щасливішим (заради чого?).
  • Бракує відчуттів (заради чого?).
  • Набридло засинати одній (заради чого?).
  • Продовжити молодість (заради чого?).

І так далі …

Сенс в тому, щоб виявити справжній мотив, інакше ваші мотиви будуть в конфлікті, виникне ситуація «за двома зайцями», де один заєць – видимий (що усвідомлено і хочеться розумом), а другий заєць – невидимий (неусвідомлений мотив, який знаходиться в підсвідомості). У підсумку, ви не зловите жодного зайця.

Якщо щось не виходить, ймовірно у вас дві мети, як два зайці, тільки один заєць видимий, а другий невидимий (не усвідомлений). Ну не можете ж ви розірватися, бігати за обома зайчиками відразу?

Якщо не можете зловити видимого зайця, значить вас веде за собою невидимий. Як тільки усвідомите свою справжню мету, невидимий заєць проявиться, стане видимим. З цього моменту він для вас не проблема. Те що усвідомлено, нам не загрожує. Вам залишиться вибрати пріоритет цілей, самій визначити головного зайця.

2. Опишіть і намалюйте (в свідомості або на папері) потрібного вам чоловіка, який повністю відповідає відповіді з попереднього пункту. Вкажіть всі подробиці, від зовнішніх (високий-красивий блондин з атлетичним тілом) до анкетних (вік-освіта-діяльність-інтереси …).

3. Дослідіть, які типи жінок цікаві такому чоловікові.

Наприклад, якщо ви нудна, розлючена, занурена в великий бізнес «залізна королева мечів» перевантажена інтелектом, задайте собі питання: навіщо йому таке «щастя»? Інакше кажучи, подумайте, чим ви можете бути цікаві вищевказаному типу чоловіка? Чи збігається те, чого хочете ви, з тим, що ви можете реально дати запропонувати?

Опишіть докладно, охопіть всі параметри можливої ​​претендентки «на трон» омріяного вами чоловіки: ключові параметри – вік , тип фігури, колір волосся, інтелектуалка-простачка-королева-мрійниця, працює або ходить тільки в спортзал і салон краси? На який вік «потрібно» виглядати, щоб привернути увагу такого чоловіка?

Тут не особливо істотно, чи правильно ви потрапите в опис. Важливіше те, що типаж може не збігтися з вами особисто, і ви (саме ви) будете переконані, що йому не підходите.

4. Чесно дайте відповідь на два питання. Ви належите до тих, хто такого чоловіка зацікавить? Якщо ні, то чи зможете ви так підтягнути свої параметри, щоб увійти в коло його бажань?

Усвідомте, наприклад, таку ймовірну ситуацію: ви спочатку описуєте неіснуючий ідеал, що його і не знайти. Хоча, свідомо, стверджуєте, що шукаєте. Але у вас «висока планка». Так ви ганяєтеся за тим, чого немає, і у вас є можливість стверджувати, що, мовляв, справжні чоловіки давно повивелись. Підставою для цього може бути неусвідомлений страх відносин. А причиною страху – фоновий негативний досвід, побоювання що ви «неформат» і так далі, в кожному конкретному випадку необхідно досліджувати, тому що немає однакових і стандартних причин.

5. Опціональний пункт для тих, хто відповів «ні» на обидва питання з попереднього пункту. Поверніться до пункту 2, спростіть образ чоловіка, так щоб ви в пункті 4 хоча б на друге питання відповіли «так», але при цьому, щоб він продовжував повністю відповідати вашому “навіщо?”.

Наприклад, ви зробили вік чоловіка старшим, або, понизили його з олігархів в бізнесмени. Змінили / знизили зріст, допустили лисину. Але це повинно все одно відповідати вашому головному критерію “навіщо?” з першого пункту. Не потрібно змушувати себе брати те, що «не гоже» насильно.

6. Опціональний пункт для тих, хто відповів «ні» тільки на друге питання пункту 4. Визначте, як саме в розумні терміни підтягнути ваші параметри і зробіть це.

Наприклад, якщо ви вважаєте, що для вашого чоловіка (якого ви описали) вам не вистачає знання англійської мови, вивчіть або підтягніть це. Або, замість окулярів (наприклад, ви носите окуляри) поставте контактні лінзи. Скиньте (наберіть) кілька кг ваги. Запишіться в спортзал. Відростіть / підстрижіть волосся, змініть гардероб, і так далі.

7. Опрацюйте можливі внутрішні комплекси, що заважають завести відносини (травми, родові сценарії, що обмежують переконання і т.п.). Все це ви і самі виявите, працюючи з моїм алгоритмом.

8. Знайдіть місце / місця, де такі чоловіки “гніздяться, рояться”.

9. Опиніться в цьому місці і дійте по обстановці.

Таким чином, чекати біля моря погоди не допоможе. Жіноче здоров’я / зовнішність не нескінченні. Коли ви внутрішньо вирішуєте, що «все марно, придатних чоловіків немає» тощо, природа вимкне вас з лав «придатних» жінок, вже вибачте за прямоту. Іншими словами, старість прийде ще швидше, ніж могла б. Підтягувати обличчя і “колоти” губи з бровами буде не актуально, хіба що подруг позлити, що ви «вся така красива» вранці на роботу (або на прогулянку) йдете, а ввечері – в порожню квартиру і холодне ліжко.

Отож, якщо ви всерйоз прийняли рішення відкласти старість і / або не хочете присвячувати все життя стеженням за дорослими дітьми та / або роботі / бізнесу. Маєте намір пожити повнокровним життям ще пару десятків років чисто для себе. Вставайте з-за комп’ютера / керма / плити і займайтеся собою, тілом, душею і жіночим щастям.

Автор: Маріка Бенія

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Що робити, коли вам за 40 і в житті є все, окрім чоловіка?

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: