Про жіноче відверто та з гумором!
Відвертo, Думки

Є три стадії загибелі стосунків, але чоловіки часто не звертають на них уваги…

Є три стадії загибелі стосунків, але чоловік часто не звертає на них уваги. Так само як не звертають уваги на ознаки хвороби. Або обмороження; його теж можна не помітити.

А потім чоловік здивований і роздавлений: від нього йдуть! Його більше не люблять і не хочуть з ним бути. Яке віроломство, яка підступність! Але ж цей згубний холод у стосунках він створив сам. Сам заморозив любов…

Спочатку жінка в холодних стосунках з усіх сил подає сигнал лиха. Вона гине без уваги і ніжності. Всіма доступними засобами подає сигнал біди: істериками, хворобами, навіть випивкою іноді.

Скандалами, вимогою щось купити. А чоловік не розуміє, в чому справа. І теж свариться, звинувачує, неохоче розщедрюється… Біжить до мами за підтримкою…

Другий сигнал, останній «SOS» – жінка заводить знайомства і шукає привід піти в гості або ще кудись. З кимось переписується, говорить годинами по телефону… І скандали вже не припиняються. Це агонія любові. Але чоловік не розуміє сенсу сигналів.

А потім скандалів більше немає. І настає повне відчуження і байдужість. Тепер жінка сама уникає дотиків і близькості; вона холодна як Снігова Королева. Її серце замерзло. І почуття загинули.

І тепер є два варіанти: так і жити в холоді до кінця життя, спільно вирішуючи побутові питання. Або розійтися. Тому що возз’єднання на цій стадії вже не буде. Це остання стадія обмороження.

Всього-навсього треба іноді: трохи більше уваги, ніжності, ласки. Обіймів і поцілунків. Маленьких подарунків. Квітів. Доброго погляду. Укрити ковдрою вночі або запитати: «Чого тобі хочеться?». Або назвати: «Моя мила дівчинка». Або сказати: «Я тебе люблю!».

Яка дрібниця, правда? Але нам не так вже й багато треба насправді. Невже такого мізеру неможливо дати своїй жінці? Це не вона вимоглива і ласа на ласку. Це ви неймовірно скупі, – так хочеться сказати холодним чоловікам. Які так палко звинувачують жінку за те, що вона пішла…

Але зазвичай говорити це вже пізно. Тому що жінки не повертаються, якщо пішли по-справжньому…

Автор: Анна Кір’янова

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Є три стадії загибелі стосунків, але чоловіки часто не звертають на них уваги…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: