Про жіноче відверто та з гумором!
Корисно, Цікаво

Ці жорсткі ранкові звички зроблять вас неймовірно успішною

Ранок задає тон всього дня, і найуспішніші люди щодня користуються цим. І в той час як решта світу шукає фільтр для кавоварки, є люди, які вже заклали фундамент для максимально продуктивного і максимально приємного дня.

Але вам не потрібно мені вірити на слово. Усі від Білла Гейтса до Марка Цукерберга присягаються, що їхній ключ до успіху криється в радикальних ранкових звичках. А ще наукові дослідження показують, що у людей, які йдуть ранковим ритуалам, краще розвинена «здатність діяти, щоб змінити ситуацію на свою користь».

Безумовно, не можна сказати, що ці звички даються легко (особливо, якщо ви не «жайворонок»), але правильні звички окупляться з лишком, і заради них вам буде не ліньки прокидатися рано вранці. Ось деякі з цих звичок, які будуть приносити вам користь все життя:

Як ви думаєте, ключ до успіху – прокидатися за 15 хвилин до початку роботи і збиратися похапцем? Ні!

Найуспішніші люди вже з ранку на крок попереду – тому, що прокидаються дуже рано. Але колишня Перша Леді Мішель Обама здобула ще більший успіх, коли усвідомила, що їй потрібно дивитися на себе як на людину гідну часу.

“Коли мені потрібно було рано вставати, щоб дбати про дітей, я вставала рано,—каже вона. – Але коли йшлося про мене саму, раптом я казала: ‘О, ні, я не можу встати о 4:30’. І мені довелося змінити цю ситуацію».

Навіть якщо ваша робота починається не в ранній час, розвивайте в собі силу волі, яка дозволятиме вам триматися подалі від кнопки відкласти, коли дзвонить будильник. Коли ви вранці знаходите час для себе, це коштує інвестицій.

Нічого не сприймайте як належне

День, який починається з поганого настрою, навряд чи буде прекрасним, та й взагалі добрим. Ось чому відомий коуч Тоні Роббінс пропонує вранці виконувати «Годину сили» або «П’ятнадцять хвилин для процвітання». При цьому значну частину посідають думки про те, за що ви вдячні. Подяка приносить неймовірну користь. Зокрема, вона знижує стрес, збільшує продуктивність та покращує самопочуття загалом.

Яким би похмурим ви не вилазили з-під ковдри, зробіть над собою зусилля, щоб висловити подяку. Це може бути подяка за сім’ю, друзів, роботу і будь-що інше, що вам не слід приймати як належне. А потім візуалізуйте “все, чого ви хочете в житті, якби це було у вас сьогодні”.

Віддайтеся тиші

Зараз у більшості з нас – якщо не у всіх – просто багато чого відбувається в житті. Між стресом на роботі, шаленими графіками сімейного життя та нескінченними відволіканнями на телефони та годинники у нас рідко бувають моменти тиші (звісно, ​​крім раннього ранку). Користуйтеся можливістю насолодитися цим часом, бо за годину знову почнеться божевілля. Цей тихий час доби чудово підходить для занурення у медитацію.

«З’їжте жабу»

У всіх нас бувають справи, які ми буквально ненавидимо робити, і переважна більшість із нас схильна відкладати їх до кінця дня (або навіть наступного дня), а потім братися за них уже втомленими від решти. Замість того щоб відкладати і від цього втомлюватися ще більше, краще «з’їсти жабу» (і ні, йдеться не про французькі делікатеси). Марк Твен сказав:

«Якщо вранці насамперед з’їсти жабу, треба вважати, що це буде найгіршим, що ви зробите за весь день».

Як каже експерт з продуктивності Брайан Трейсі: «Ваша ‘жаба’ – це найзначніше, найважливіше завдання, яке ви швидше за все відкладатимете – якщо не зміните звичний перебіг речей». Він рекомендує «хапатися за ці справи без особливих роздумів, перш ніж приступити до решти». Цей метод не тільки дає змогу уникнути відкладення на потім. Завдяки такому підходу ви можете братися за справи, які вимагають найбільше психічних ресурсів, коли ваш енергетичний бак ще сповнений.

Поїжте

Хоч як би неприємно це визнавати, мама мала рацію. Сніданок – найважливіший прийом їжі за весь день. І всі успішні керівники – від Бренсона до Цукерберга – віддають хвалу щільному сніданку і кажуть, що він приносить їм користь протягом усього дня.

І у цьому їх підтримують численні наукові дані. Сніданок приносить різноманітну користь – від посилення розумових здібностей до поліпшення фігури. Скептики в один голос твердять: “У мене немає сил!”. Але сніданок допомагає прокинутися, а якщо не поїсти, ефект буде діаметрально протилежним. А тим, хто кричить, що вранці немає часу на приготування великого сніданку, можу сказати наступне. Його завжди можна зробити увечері напередодні. Як це я роблю.

Пропотійте

Генеральний директор компанії Twitter Джек Дорсі щоранку пробігає десять кілометрів. Генеральний директор Apple Тім Кук щодня прокидається о п’ятій ранку, щоб довести себе до поту. Необов’язково точно повторювати за ними, але буде корисно подумати про те, щоб робити вранці якісь фізичні вправи.

Ви, напевно, вже знаєте, що вправи дуже корисні, але ви, можливо, не знаєте, що фізичні навантаження вранці наповнюють вас енергією та енергійністю цілий день. Крім того, якщо ви вранці займаєтеся фізичними вправами, це сприяє їхній регулярності. “Якщо ви тренуєтесь до того, як почнете відволікатися на свій день, ймовірність того, що вправи будуть регулярними, значно зростає”, – каже Кедрік Брайант з Американського комітету з фізичної культури.

Всі ми оптимістично ставимося до того, якими продуктивними ми будемо, коли повернемося додому з роботи – до тих пір, поки дедлайн не переноситься з кінця тижня на завтра, або дитина не відправляється зі школи з температурою. А потім – плескати! – і ще один день пройшов без тренувань.

Знайти натхнення

Яким би похмурим ви не були зранку, якщо ви змусите себе знайти натхнення, це допоможе вам встати з ліжка краще, ніж будь -який продукт від Starbax із найвищим вмістом кофеїну. Навіть коли у мене накопичується велика заборгованість по сну, думки про те, які зміни я здійсню цього дня, бадьорять мене краще за будь-яку каву. За прикладом далеко не треба ходити. Небіжчик Стів Джобс казав, що щоранку він дивився в дзеркало і запитував себе: «Якби сьогодні був останній день мого життя, хотів би я робити те, що збираюся робити зараз?». Вам не потрібно знову винаходити комп’ютер. Просто щодня хвилин п’ять думайте про те, чого ви можете досягти за цей день.

Ірина Хлімоненко

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Ці жорсткі ранкові звички зроблять вас неймовірно успішною

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: