Про жіноче відверто та з гумором!
Думки

Не прощайте людину просто так

Як фахівець, я вам скажу крамольну річ… Не прощайте людину просто так. Особливо – чоловіка.


Уже всім хоч трохи розвиненим людям відомо, що прощати і просити вибачення – це благо. Це очищає душу, відпускає образи, залежності, допомагає відновити порозуміння, гармонізує ваше власне життя. Зрештою, не дає розгорнутися руйнівній психосоматиці.

За прожиті роки, досвід психотехнік, медитацій та іншої роботи над собою та своїми емоціями, а також спостереження за клієнтами та їх історіями, у мене склалося чітке переконання – не можна людину прощати, якщо вона нічого для цього не зробила: не сказала, не попросила, не здійснила вчинок. Особливо – чоловіка. Це розбещує. Це виховує вседозволеність. Це вказує на відсутність ваших особистісних кордонів і дає людині право чинити з вами так само. Просити прощення і прощати – це духовно, але працює тільки з тими, хто має такий самий рівень цінностей та розвитку, як у вас.

У всіх інших випадках просіть прощення у Бога, просіть за себе і ту людину, просіть прощення у себе за те, що допустили негатив до себе, що злилися, гнівались. Це щоби хвороби на голову не впали. А від людини відсувайтеся: Бог пробачить.


Чому чоловіків особливо?

Тому що їх з дитинства привчили, що хвалять і лають чоловіка лише за дії, а не за стан. Для них нормальна логіка – щось зробити, щоби тебе пробачили. Якщо жінка це робить просто так, це не вписується у чоловічу картину світу. Це приблизно як сказати хлопчику “Ти красивий”. Приємно, але бентежить. І незрозуміло, що з цим робити далі.

Загалом, просіть вибачення у Бога, прощайте себе, а кривдника – Бог простить. Поки він сам до вас не прийде.

Лілія Ахремчик

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Не прощайте людину просто так

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: