Про жіноче відверто та з гумором!
Думки

Краще бути самою, ніж застрягти в стосунках з тим, хто тягне вас на дно

Хоча багато людей вважають стосунки необхідністю, в самотності теж немає нічого поганого, якщо вона робить вас щасливими. Краще бути наодинці з собою, ніж застрягти в стосунках з тим, хто тягне вас на дно.

Якщо ви перебуваєте у стосунках, які не роблять вас щасливими, ймовірно, кращим рішенням буде розлучитися з партнером. Іноді ми чіпляємося за людину, тому що нам так зручно або тому що ми занадто боїмося залишитися одні. Але так бути не повинно. Потрібно розривати стосунки, через які серце розпадається на частини.

Нижче перерахуємо кілька найбільш поширених ознак, які вказують на неспроможність стосунків. Якщо ви помітили ці ознаки в своєму житті, значить, настав час сісти з партнером за стіл переговорів і обговорити проблеми, що накопичилися. Якщо ж повернути зробити вас знову щасливими може тільки розрив, тоді йдіть.

7 ознак неспроможності стосунків:

1. У стосунках ви відчуваєте тільки одне – вас загнали в пастку.

Замість почуття того, що ви разом з якоїсь причини, вас не покидає безвихідності цих стосунків. Вам здається, що ви зобов’язані бути з цією людиною, а не хочете цього самі. Ніколи не дозволяйте собі відчувати подібне.

2. У присутності партнера ви ходите на навшпиньки.

Вам здається, що партнер критикує все, що ви робите чи говорите. Коли він повертається додому, ви не знаєте, в якому він прийде настрої і як пройде залишок вашого дня. Ви живете в умовах непередбачуваності, і це вже встигло набриднути.

3. Знайти спільну мову стає все складніше і складніше.

Ви і ваш партнер більше не на одній хвилі, тому перестаєте ладнати один з одним. Ви постійно сваритеся і сперечаєтеся. Ймовірно, ви вже почали шукати відповіді на запитання про те, чи варто взагалі підтримувати ці стосунки, чи не так?

4. Ви більше не хочете проводити час разом.

Ви віддаєте перевагу провести його з друзями або родичами. Ви все більше віддаляється від партнера, і на те є свої причини. Цю прірву між вами не можна ігнорувати.

5. Коли ви з ним, вам некомфортно бути собою.

Якщо в присутності свого партнера ви не можете бути собою, навіщо взагалі бути з ним? У стосунках вам повинно бути приємно перебувати поруч з коханим. Ви двоє повинні вміти бути відкритими один з одним.

6. Вам здається, що ці стосунки буквально вимотують вас.

Токсичні стосунки дуже вимотують людину. Якщо ви перебуваєте в таких стосунках, то висока ймовірність того, що ви відчуваєте, ніби божеволієте. Чим більше часу ви проводите разом з партнером, тим більше втомлюєтеся. Хіба цього ви для себе хочете?

7. Ви більше не відчуваєте потягу до партнера.

Коли іскра згасає, з нею згасає і ваш потяг до партнера. Вам хочеться чогось більшого в іншому місці. Навіщо чіплятися за стосунки, якщо ви їх переросли? Це неправильно по відношенню до кожного з вас.

Джерело

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Краще бути самою, ніж застрягти в стосунках з тим, хто тягне вас на дно

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: