Про жіноче відверто та з гумором!
Думки

Ви заслуговуєте бути з тим, хто буде кохати вас і в радості, і в горі

Любов – це подорож, і мені здається, що ми про це часто забуваємо …

Кохання прекрасне у всіх своїх проявах. Воно може зробити життя кращим, якщо поруч з вами є той, хто любить вас такими, якими ви є. Така людина здатна пробудити у вас все найкраще, допомогти впоратися з труднощами і позбавити від почуття самотності.

Однак від цього життя не стає менш складним. Кохання не вбереже вас від проблем, хоча присутність поруч коханої людини і полегшує ваш тягар. Це означає, що труднощів вам не уникнути, але ви будете справлятися з ними не одні.

Ми ставимося до свого життя як до шляху, який просто необхідно пройти, вірячи, що як тільки ми знайдемо своє кохання, він раптово стане легшим. Ми віримо, що любов покладе край найскладнішій частині цього шляху, і що вона розгладить на ньому всі нерівності.

Але ми забуваємо, що любов нічого не виправляє. Вона і не повинна цього робити. Кохання – це подорож довжиною в життя, в яку ви відправляєтеся з іншою людиною. Його головне завдання – підтримувати вас і допомагати вам рости. По правді кажучи, вам зовсім не потрібна любов, яка буде тримати вас в мильній бульбашці і створювати видимість того, що вам нічого не загрожує. Ні, ви заслуговуєте кохання, яке буде супроводжувати вас буквально всюди. Заслуговуєте бути з тим, хто любить вас, що б не відбувалося.

Така любов спочатку обіцяє бути не ідеальною, а терплячою. Не простою, але надійною.

Ви заслуговуєте на того, хто розуміє, що кохання – це не кінцевий пункт, а лише початок шляху, по якому ви будете просуватися рука об руку. Того, хто повністю усвідомлює свої і ваші помилки і що все могло б бути інакше, але все одно вибирає залишитися і рости разом з вами. Того, хто бачить ваші кращі і гірші сторони, але не тікає. Того, хто розуміє, що ідеальних людей не буває, але якщо ви день у день намагаєтеся бути кращими, то це вже чогось варте.

Кохання – штука непроста. Вона постійно кидає нам кручений м’яч і більше нагадує американські гірки, ніж гладку швидкісну трасу. Воно закликає вас поглянути на іншу людину і сказати: «Вона не ідеальна, але я як і раніше вважаю, що вона варта моєї уваги». Закликає відкласти в сторону свої ідеї про «простоту», схопити когось за руку і підготуватися до прекрасного спільного майбутнього.

Ви заслуговуєте на того, хто цінує кожну мить, проведену разом з вами. Того, хто насолоджується цими митями і ніколи не приймає їх як належне.

А ще ви заслуговуєте бути з тим, хто не тікає, коли виникають проблеми. Заслуговуєте бути з людиною, яка завжди поруч і робить всю складну роботу разом з вами. Вона вибирає вас навіть тоді, коли ви самі не хочете себе вибирати. І не чекає, що ви врятуєте її або виправите її життя, а просто вірить, що від вашої присутності вже стає краще.

Ви заслуговуєте бути з тим, хто любить вас такими, якими ви є, і з тим, хто спонукає бути кращою версією себе. З тим, хто не боїться говорити вам, коли ви помиляєтеся, але робить це дуже делікатно. З тим, хто знаходиться поруч, навіть коли здається, що проти вас налаштований цілий світ.

Ви заслуговуєте бути з тим, хто любить вас, навіть якщо це викликає нервову напругу. І не тому, що його хтось примушує до цього, а тому що він сам цього хоче. Бути з тим, хто розуміє, що любов не безсмертна і варто того, щоб заради неї боротися. Варта того, щоб намагатися.

Тому що, врешті-решт, ви заслуговуєте кохання, яке не боїться перешкод і не боїться вас самих.

За матеріалами

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть "Ctrl+Enter"
Ви заслуговуєте бути з тим, хто буде кохати вас і в радості, і в горі

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: