Ми багато говорили про те, які знаки рідко зберігають вірність своїй половинці, проте є й інша сторона медалі — ті, кому зраджують. Астрологи вважають, що дата народження грає не останню роль в цій вкрай неприємній події в житті будь-якої жінки. Ми вирішили зібрати знаки Зодіаку, які астрологи найчастіше записували в жертви зрад.

Риби

Не можна сказати, що представниці цього знака не сексуальні, і все ж саме Рибам чоловіки зраджують дуже часто. Як вважають астрологи, Риби дивним чином вміють сублімувати сексуальну активність в улюблені заняття, на те, щоб провести час з партнером, сил і бажання у Риб вже не залишається, обранцеві доводиться вирішувати свої сексуальні питання на стороні. Нехай нейтральне ставлення Риб до інтиму і не виправдовує поведінку чоловіка, але зрозуміти його можна. Чи пробачити? Вирішувати вам.

Діва

Куди більш пристрасні жінки народжуються під знаком Діви, проте відсоток зрад з боку чоловіків досить високий. Звичайно, Діва може знайти час на свого коханого, та й інтим вона любить, але все ж, якщо буде вибір, Діва проведе час з дітьми або близькими людьми, поки знемагає партнер не буде знаходити собі місця, згораючи від бажання. Щоб уникнути інтимних проблем, Діві необхідно навчитися розподіляти свій час, тільки в цьому випадку партнер не буде шукати задоволення на стороні.

Рак

Знак, який часто сумнівається, тому розвивається нерішучість, яка може негативно впливати на відносини з партнером. Найчастіше проблеми виникають на самому початку відносин, коли обидва партнери тільки придивляються один до одного. Якщо Раку попадеться наполегливий і запальний знак, є ймовірність, що через недовірливість жінки Раку чоловікові просто набридне чекати і він зважиться на інтим з зовсім іншою жінкою. При цьому від залицянь за Раком він не відмовиться.

Джерело